UA|RU

Інтер'єрні об'ємні букви

 

В наші дні стрімко набирає обертів популярність використання об'ємних інтер'єрних букв повсюдно. Їх застосовують як для домашнього дизайну інтер'єру, так і в офісах. Вироби виготовляються з самих різних матеріалів. Також оригінально з таким оформленням виглядають торгові приміщення. Якщо Ви хочете внести «родзинку» в загальне оздоблення, то інтер'єрні букви - це те, що треба!

Інтер'єрні букви з підсвічуванням

Щоб привернути увагу покупців замовляють конструкції, що підсвічуються зсередини. Ці моделі кріплять, як правило, на стіни. Але, можливі й інші варіанти монтажу. Наприклад, на підлогу. Дуже часто інтер'єрні букви з підсвічуванням використовують в якості вивіски. Це популярно у великих торгових центрах, де розташовується величезна кількість невеликих торгових точок.

Виготовлення та встановлення інтер'єрних букв в РВК «Артлайт»

Виробництво рекламних конструкцій - це справа не проста і вимагає застосування спеціальних знань і спеціального устаткування. Тому, при зовнішній простоті виробів, самостійно їх виготовити досить складно. Ми не тільки виготовимо для Вас моделі, але і зробимо якісний монтаж. А якщо Ви хочете отримати унікальні інтер'єрні літери, замовте у нас розробку індивідуального дизайну.

Вартість і замовлення об'ємних інтер'єрних букв

Ціна на вироби залежить від габаритів і складності роботи. Тут все індивідуально. Окремо оплачується доставка, монтаж і заміри місця установки. Всі подробиці дізнавайтеся у наших менеджерів за телефонами, розміщеними на сайті. Таким же чином Ви можете замовити продукцію. Для того, щоб купити вироби, вам не потрібно приїжджати до нас в офіс. Досить просто подзвонити або замовити дзвінок на свій номер телефону.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

відгуки наших замовників

Євгеній Семенков

директор магазину

«…Подав заявку на виготовлення інтер'єрних букв. Результат був чудовий. Можу рекомендувати це виробництво.…»

Наталія

Помічник керівника

«…Висловлюємо подяку за відповідальну роботу компанії Арт Лайт, оперативність співробітників, чітко окреслені терміни виконання заявлених робіт. Замовляла собі об'ємні літери для інтер'єру.…»

Інтер'єрні об'ємні букви
10 з 10 базується на 2 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Інтер'єрні об'ємні букви", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto