UA|RU

Світлодіодний годинник-термометр

 

У наш мобільний час людям важливо знати, скільки часу в даний момент і яка температура на вулиці. Встановивши світлодіодний годинник-термометр, ви неодмінно звернете погляди людей, які проходять повз. Таке електронне табло є іміджевою складовою компанії.

Світлодіодний годинник-термометр - імідж і реклама вашої компанії

На світлодіодному годиннику-термометрі відображаються: температура повітря, атмосферний тиск, дата і час. Моделі випускаються в різних формах і з різними параметрами. Експлуатувати електронне табло можна при температурі від -20 до +50 градусів. Кожна конструкція забезпечена батарейками, що дозволяють забезпечувати безперебійну роботу при відключенні від електромережі. Економічна витрата джерел живлення розрахована на 10 років експлуатації.

Керувати такою конструкцією можна за допомогою пульта дистанційного керування або з комп'ютера. При виготовленні світлодіодного годинника ми застосовуємо інноваційні технології, що забезпечують високу точність відліку часу. Протягом місяця похибка може становити не більше 10 секунд. Можливе використання одного з форматів: 12 або 24 години. Термометр показує температуру з точністю до 1 градуса за Цельсієм.

Місця установки світлодіодного годинника-термометра

Такі конструкції встановлюються:

Установка і управління електронним табло

Бюджетний і простий варіант застосування світлодіодних годинників-термометрів - управління за допомогою інфрачервоного пульта дистанційного керування. Тут є можливість управляти на відстані до 10 метрів.

Щоб купити світлодіодний годинник-термометр з доставкою в своє місто, зателефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами.

Отримати найточніший час дозволяє синхронізація електронного табло з персональним комп'ютером або через канал GPS. Монтаж конструкції ви можете зробити самостійно або залучити до цього наших фахівців.

Переваги купівлі світлодіодних годинників-термометрів в РВК «Артлайт»

Ми займаємося виготовленням і установкою електронних табло різних видів уже кілька років. Власне виробництво дозволяє нам контролювати процес складання конструкцій на всіх етапах, а також тримати ціни на доступному рівні. В роботі застосовуємо новітні технології. Наші співробітники проходять щорічну переатестацію і постійне навчання. Ми даємо гарантію на всю продукцію та проводимо сервісне обслуговування.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

відгуки наших замовників

Петро Тернопіль

спеціаліст в рекламній індустрії

«…Скажу відверто - найкращі корпуси для світлодіодного табло у "Артлайт". Хлопці молодці - розробили власний унікальний проект виготовлення біжучих стрічок та LEDекранів.…»

Світлодіодний годинник-термометр
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Світлодіодний годинник-термометр", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

запитання - відповіді

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto