Світлодіодний годинник-термометр

У наш мобільний час людям важливо знати, скільки часу в даний момент і яка температура на вулиці. Встановивши світлодіодний годинник-термометр, ви неодмінно звернете погляди людей, які проходять повз. Таке електронне табло є іміджевою складовою компанії.

СВІТЛОДІОДНИЙ ГОДИННИК-ТЕРМОМЕТР - ІМІДЖ І РЕКЛАМА ВАШОЇ КОМПАНІЇ

На світлодіодному годиннику-термометрі відображаються: температура повітря, атмосферний тиск, дата і час. Моделі випускаються в різних формах і з різними параметрами. Експлуатувати електронне табло можна при температурі від -20 до +50 градусів. Кожна конструкція забезпечена батарейками, що дозволяють забезпечувати безперебійну роботу при відключенні від електромережі. Економічна витрата джерел живлення розрахована на 10 років експлуатації.

Керувати такою конструкцією можна за допомогою пульта дистанційного керування або з комп'ютера. При виготовленні світлодіодного годинника ми застосовуємо інноваційні технології, що забезпечують високу точність відліку часу. Протягом місяця похибка може становити не більше 10 секунд. Можливе використання одного з форматів: 12 або 24 години. Термометр показує температуру з точністю до 1 градуса за Цельсієм.

Приклади наших робіт

Світлодіодна біжуча стрічка 96*32
Огляди продукції виробництва РВК Артлайт
РВК Артлайт - Зовнішня реклама 1 відео із 2
1
0:27
Світлодіодна біжуча стрічка 96*32
Світлодіодна біжуча стрічка 96*32
РВК Артлайт - Зовнішня реклама
2
1:11
Електронний годинник табло + термометр
Електронний годинник табло + термометр
РВК Артлайт - Зовнішня реклама

УСТАНОВКА І УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТРОННИМ ТАБЛО

Бюджетний і простий варіант застосування світлодіодних годинників-термометрів - управління за допомогою інфрачервоного пульта дистанційного керування. Тут є можливість управляти на відстані до 10 метрів.

Щоб купити світлодіодний годинник-термометр з доставкою в своє місто, зателефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами.

Отримати найточніший час дозволяє синхронізація електронного табло з персональним комп'ютером або через канал GPS. Монтаж конструкції ви можете зробити самостійно або залучити до цього наших фахівців.

ПЕРЕВАГИ

Ми займаємося виготовленням і установкою електронних табло різних видів уже кілька років. Власне виробництво дозволяє нам контролювати процес складання конструкцій на всіх етапах, а також тримати ціни на доступному рівні. В роботі застосовуємо новітні технології. Наші співробітники проходять щорічну переатестацію і постійне навчання. Ми даємо гарантію на всю продукцію та проводимо сервісне обслуговування.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти