Рекламні щити

Рекламний щит - конструкція, що встановлюється на вулицях міста і уздовж трас за межами населених пунктів, стандартні розміри якої 3х6 м. Переваги даного виду в тому, що завдяки великим розмірам, охоплюється величезна аудиторія потенційних покупців. Замінити інформацію можна в будь-який момент, для цього потрібно замовити на рекламний щит надруковане зображення і монтаж. Сама конструкція служить довгі роки, так як створена з надійного і якісного металу.

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ РЕКЛАМНИХ ЩИТІВ

Виготовлення реклами, що розміщується на білбордах, проводиться на спеціальних широкоформатних принтерах. Крім необхідного обладнання для того, щоб надрукувати інформацію потрібно мати певний досвід. Наші фахівці володіють не тільки потрібними знаннями, але і технологією виготовлення рекламних щитів 3х6 м.

На нашому виробництві ми строго контролюємо кожен етап випуску, починаючи від закупа матеріалів до монтажу конструкції. Кожному замовнику ми гарантуємо високу якість при доступних цінах, а також надійність установки. Виготовлення рекламних білбордів 3х6 відбувається шляхом нанесення необхідного зображення на плівку, яка далі наклеюється на щит.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ РЕКЛАМНИЙ ЩИТ

Вартість виготовлення білборда залежить від складності роботи, застосовуваних матеріалів, встановлення освітлення і так далі. Також в загальну ціну входить монтаж виробу.

Дізнатися остаточну суму Ви можете при оформленні замовлення, зателефонувавши нашим менеджерам по телефону, опублікованому на сайті.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти