Піларси

Рекламні конструкції Пілларс мають прямокутну форму. Вони обертаються навколо своєї осі, працюючи від електроживлення 220 В. Як правило, вони розміщуються в приміщеннях з великою площею і хорошою прохідністю. Внутрішнє світлодіодне підсвічування дозволяє яскраво виділити рекламу, звертаючи на себе увагу перехожих. Протягом хвилини модель робить повний оборот. У будь-який час можна зупинити модель рукою на потрібному місці, щоб уважно прочитати надруковану інформацію.

Бізнес на рекламних пілларсах приносить пристойний прибуток. Тут одночасно можна розміщувати рекламу чотирьох різних організацій.

Виготовлення на власному виробництві дозволяє випускати рекламні пілларси за низькою вартістю при високій якості виробів. Ми пропонуємо стандартні конструкції і розробляємо індивідуальний дизайн під замовлення. Подивіться фото готових моделей на сторінках сайту нашої компанії і визначтеся з вибором.

РЕКЛАМНІ ПІЛЛАРСИ КУПИТИ ЗА НИЗЬКОЮ ЦІНОЮ В УКРАЇНІ

Дізнатися вартість і замовити рекламний Пілларс в нашій компанії можна не виходячи з дому.

Зробіть дзвінок, і наш фахівець оформить замовлення і відповість на Ваші питання по виробах! Доставка здійснюється в будь-яке місто України.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти