UA|RU

Настільні таблички

 

Інформаційні настільні таблички застосовуються для різного роду конференцій, ресторанів, банків, кафе, аеропортів, залізничних вокзалів, магазинів і так далі. Будь-який текст поміщається в такі конструкції від простих слів типу: «зарезервовано», до реклами меню. При проведенні прес-конференцій замовляють конструкції із зазначенням прізвища, імені, по батькові та посади виступаючого.

Тут можна замовити таблички настільні двосторонні з оргскла зі змінною інформацією, що користуються популярністю серед наших покупців. Ми випускаємо безліч різних варіантів, в тому числі оригінальних. Є стандартні моделі і ексклюзивні. Для місць громадського харчування є можливість купити таблички інформаційні настільні у вигляді будиночка, зробленого з оргскла. У своїй роботі ми використовуємо безліч різних полотен.

Основи для виготовлення настільних табличок

Виробництво табличок настільних здійснюється з таких матеріалів, як:

Написи наносяться безпосередньо на поверхню або змінюються за потребою. Способи нанесення залежать від того, який матеріал використовується. У змінних варіантах реклама друкується Вами самостійно на аркушах формату А4 або замовляється у нас. Залежно від того, що Ви виберете для замовлення, сформується вартість. Точну ціну Ви дізнаєтеся при отриманні консультації у наших фахівців.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto