Оформлення місць продажу

Оформлення місць продажів - важлива складова рекламного маркетингу. Грамотна і продумана робота фахівців «Артлайт» спрямована на встановлення зорового контакту виробу з потенційною аудиторією і покликана збільшувати продажі. У процесі створення рекламних об'єктів для магазину, офісу чи торгової точки використовуються якісні матеріали (нержавіюча сталь, оргскло, пластик ПВХ, алюміній), що витримують вплив зовнішнього середовища.

Об'єкти, які використовуються при оформленні місць продажів, виконуються з дотриманням умов оригінальності і гармонійності з існуючим інтер'єром. POS-матеріали піднесуть товар покупцям з кращого, вигідного боку.

У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ?

  • Грошовий оборот торгових центрів і супермаркетів, що використовують оформлення місць продажів вище на 10-12%.
  • Грамотна реклама забезпечує до 70% покупок в магазині.
  • Застосування яскравих інформаційних носіїв у вигляді вивісок, постерів і плакатів піднімає продажу в 1,5 рази в перший місяць з подальшим збільшенням цифри. 
  • Виконання замовлення здійснюється за 2-3 дні (термінові замовлення за 1 день або кілька годин). 
  • Лояльні ціни на послуги.

КУПИТИ ОФОРМЛЕННЯ МІСЦЬ ПРОДАЖІВ ЗА НИЗЬКОЮ ЦІНОЮ З ДОСТАВКОЮ В «АРТЛАЙТ»

Фахівці «Артлайт» виготовляють ефективні носії реклами. Купити оформлення місць продажів за вигідною ціною з доставкою - зручна і доступна реальність. Рекламні кампанії, проведені за допомогою першокласного сервісу, приведуть до досягнення високих показників і розкриють потенціал закладу на 100%! Телефонуйте!

Відгуки наших клієнтів

Галина Степанюк

Галина Степанюк

20 травня 2019

Перед відкриттям торгової точки потрібно було замовити її рекламне оформлення. Знайома порадила звернутись у Артлайт. Все зробили вчасно. Робота колективу злагоджена. Менеджер оперативно прийняла замовлення, дизайнер в короткі терміни запропонувала готовий макет.


Оформлення місць продажу
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Оформлення місць продажу", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти