Світлодіодний RGB LED екран (дисплей)

Компанія РВК Артлайт пропонує виготовлення, продаж та монтаж світлодіодних LED екранів

Висока яскравість
Висока яскравість
Водонепроникний і пилонепроникний
Водонепроникний і пилонепроникний
Температурна стійкість
Температурна стійкість
Світлодіодний RGB LED екран (дисплей)

Світлодіодний led дисплей — це вид результативної рекламної продукції. Він привертає увагу своїм зовнішнім виглядом, демонструє відеоролики, відтворює звук та показує повноцінні фільми. 

Світлодіодний Екран: Найефективніша й Оптимальна Зовнішня Реклама в Україні

Лед екрани мають велику окупність (3-12 місяців), а найголовніша перевага — помітність, яскравість та можливість виділитись серед конкурентів.

Зі 100 осіб, які пройдуть повз зовнішню рекламу:

 • 6% звернуть увагу на статичний несвітловий банер;
 • 20-22% - на статичний світловий;
 • 80-85% - на динамічну рекламу.


 

Оберіть свій світлодіодний екран

РЕАЛІЗУЄМО ВАШУ ІДЕЮ
Вуличний світлодіодний екран
Яскраві світлодіоди, пило-водонепроникний, IP 65, стійкий до високих та низьких температур, антикорозійний захист, стійкість до окислення, тривалий термін служби
до 0.5 м.кв
від 35 грн/м.кв
до 1 м.кв
від 40 грн/м.кв
від 1 м.кв
від 45 грн/м.кв
Інтер'єрний світлодіодний екран
Енергозберігаючі яскраві світлодіодні модулі, легкий кабінет з монтажними отворами, гарна здатність розсіювати тепло.
до 0.5 м.кв
від 35 грн/м.кв
до 1 м.кв
від 40 грн/м.кв
від 1 м.кв
від 45 грн/м.кв
Прозорий світлодіодний екран
Світлодіодний прозорий Led екран лице виготовлене з модулів SMD L3.91S, SMD L3.91F, SMD L7.81S, SMD L7.81F, SMD L10S Термін служби до 100 000 годин, зручне управління.✓доставка, ✓монтаж, ✓гарантія, ✓ 15 років на ринку, заходьте! купуйте!
до 0.5 м.кв
від 35 грн/м.кв
до 1 м.кв
від 40 грн/м.кв
від 1 м.кв
від 45 грн/м.кв

Етапи вибору світлодіодного екрану?

1.Потрібно визначитися з типом led екрану, в залежності від умов використання, поставлених на нього задач, та місця монтажу(вуличний відеоборд, інтер’єрний прозорий екран та інші.)

Крок пікселя для екрану

2.Вдало підібраний крок пікселів екрану забезпечить комфортне споглядання основної аудиторії, а також оптимальну ціну вашого пристрою. 

Крок пікселя для екрану

Системи управління екраном

3.Обрати систему управління світлодіодним екраном, в залежності  від необхідного стилю керування вашим пристроєм

Системи управління екраном

4.Технічні характеристики модуля світлодіодного екрану. На них потрібно дуже загострити вашу увагу. Під ваші умови експлуатації і задачі, необхідні конкретні характеристики LED табло. 

LED екрани: Детальна Інформація

 • SMD 3 в 1 (3 діоди — червоний, зелений та синій — в одному пристрої) використовують при сильному освітленні й там, де потрібна висока якість зображення. В цьому led-дисплеї застосована технологія  інкапсуляції світлодіодів, таким чином ми отримуємо, високу яскравість:
 • загальна яскравість 5500 кд; 
 • найвища яскравість понад 10000 кд;
 • висока роздільна здатність;
 • висока частота оновлення;
 • безшовне зрощування та рівна площина поверхні. 
 • Захист від негоди — рівень захисту IP65, відмінна водонепроникність, сильний захист від ультрафіолетового випромінювання, антикорозійна обробка металу, стійкість до окислення, тривалий термін експлуатації. 
 • Велика відстань огляду, висока чіткість, відмінна однорідність зображення. Яскравість можна регулювати автоматично відповідно до різних оточень (напр.: світлодіодне освітлення для студій).
 • Підтримка всіх типів відео, графіки, анімації, повідомлень тощо. Робота від ПК, онлайн або в автономному режимі. Управління також може відбуватися дистанційно, за допомогою асинхронної системи Linsn. Підтримує Wi-Fi та 3G.
 • Тривалий термін використання. За наявності струму і напруги, термін роботи загального світлодіода може досягати 100 000 годин. Термін роботи відеостіни може скласти близько 60 000 годин залежно від факторів довкілля.
 • Корпус кабінетний. Кабінети виготовляються зі сталі, товщиною в 1 мм на координатно-пробивному верстаті. Далі йде процес фарбування покриття з використанням полімерно-порошкової технології. У виготовлений каркас монтується екран, який має товщину 8 см. 

Лед екрани не потребують особливого обслуговування, на кшталт встановлення кондиціонерів, окремих приміщень для обслуговування та інших додаткових витрат.

 • Енергоощадження.  
 • низьке енергоспоживання; 
 • екологічність —  кристали світлодіодної лампи виготовлені з нетоксичних матеріалів (на відміну від люмінесцентних ламп із ртуттю), а самі лампи підлягають переробленню.

Виготовлення Та Монтаж Світлодіодного Екрана

РВК «Артлайт» надає повний спектр послуг з виготовлення світлодіодних RGB LED екранів. Найбільша перевага нашої компанії — власне виробництво та новітні технології виготовлення.

Ми починаємо роботу над замовленням зі збору необхідної інформації та пошуку конструкторського рішення до вашого запиту. Після затвердження системи обладнання ми обговорюємо всі важливі компоненти замовлення та віддаємо проєкт на виробництво. 

Ми гарантуємо високу якість роботи й пропонуємо послуги монтажу, щоб забезпечити надійність та видимість вашої реклами. Також, наші фахівці проводять модернізацію наявного обладнання. 

Вартість монтажних робіт залежить від способу кріплення конструкцій.

Компанія «Артлайт» виробляє і встановлює світлодіодні екранистрічки та вивіски під ключ у всіх містах України: Чернівці, Чернігів,  Хмельницький, Херсон, Харків, Ужгород, Тернопіль, Суми, Рівне, Полтава, Одеса, Миколаїв, Львів, Луцьк, Кропивницький,  Київ, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Вінниця

Виготовлення Та Монтаж Світлодіодного Екрана

Замовити і купити вподобану модель досить просто. На сайті вказані номери телефонів, за якими фахівці дадуть відповідь на всі запитання й оформлять замовлення. Дізнатися повну вартість робіт можна двома способами: скориставшись функцією зворотного дзвінка або калькулятором, розміщеним в правому куті екрану.

LED екрани: Приклади Робіт

Світлодіодний LED екран | Відеоборд який працює на Вас 6х3м.
Огляди продукції виробництва РВК Артлайт
РВК Артлайт - Зовнішня реклама 1 відео із 5
1
0:48
Світлодіодний LED екран | Відеоборд який працює на Вас 6х3м.
Світлодіодний LED екран | Відеоборд який працює на Вас 6х3м.
РВК Артлайт - Зовнішня реклама
2
2:27
Вуличний світлодіодний LED екран 6х3 | Відеоборд для бізнесу
Вуличний світлодіодний LED екран 6х3 | Відеоборд для бізнесу
РВК Артлайт - Зовнішня реклама
3
0:40
Світлодіодний LED-екран, led-табло
Світлодіодний LED-екран, led-табло
РВК Артлайт - Зовнішня реклама
4
0:45
Світлодіодний екран для храму 3х2 м.
Світлодіодний екран для храму 3х2 м.
РВК Артлайт - Зовнішня реклама
5
0:46
Світлодіодний екран вуличний
Світлодіодний екран вуличний
РВК Артлайт - Зовнішня реклама

Супровід та Замовлення рекламних LED дисплеїв

 • Постійне відстеження процесів виробництва.
 • Надаємо фото- та відеозвіти під час виробництва, відповідно до вимог замовника

Замовити led-дисплей ви можете подзвонивши за номерами на сайті, заповнивши онлайн заявку або форму зворотного дзвінку.

Супровід замовлення

 1. Постійне відстеження процесів виробництва.
 2. Надаємо фотографії та відео відповідно до вимог замовника під час виробництва.

Післяпродажне Обслуговування Світлодіодних дисплеїв

 • Безплатне навчання техніків.
 • Безплатний повний набір документів: інструкції зі встановлення, інструкція з експлуатації програмного забезпечення, інструкція з простого обслуговування та компакт-диск із програмним забезпеченням системи керування тощо.
 • Гарантія якості 1 рік з довічним обслуговуванням. Протягом гарантійного періоду ми беремо на себе відповідальність за заміну або ремонт дефектних деталей. Клієнт оплачує всі послуги доставлення або повернення дефектних запчастин.
 • Приймаємо скарги від замовників. Термін відповіді на скаргу не більше 24 годин. Інструкції з технічного обслуговування та розв'язання проблеми надаються протягом 48 годин.

Відгуки наших клієнтів

Максим Гаврилюк

Максим Гаврилюк

20 вересня 2022

Дякууую Вам, дуже компактний інтер'єрний led екран придбав у компанії Арт Лайт. Виготовили вчасно та з якісних матеріалів.
Олег

Олег

28 жовтня 2022

Дуже відповідальна компанія! Ми розмістили замовлення перед самою війною, наші модулі не приїхали через блокаду Одеського порту. Але незважаючи на труднощі екрани вже виконують свою роботу. Дякую колективу РВК Артлайт!
Викалюк Юрій

Викалюк Юрій

29 травня 2017

Висловлюю свою подяку за світлодіодні екрани, які для нас виготовляла компанія "Артлайт". Замоляли у них як вуличні світлодіодні екрани, так і екрани в приміщення. Дякую за вашу оперативну, якісну роботу. Всім раджу за хорошою рекламою сюди - у РВК "Артлайт".
Світлодіодний екран
9.7 з 10 базується на 3 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Світлодіодний екран", з доставкою та монтажем по Україні

Запитання / Відповіді

 • Як я можу розмістити у вас замовлення?

  Будь ласка, надайте деталі своїх вимог якомога чіткіше. Тому ми зможемо надіслати вам пропозицію з першого разу. Для проектування та подальшого обговорення краще зв’язатися з нами за допомогою Skype/електронної пошти/телефону.

 • Який тип дисплея ви пропонуєте?

  Ми пропонуємо такі види світлодіодних лед екранів: внутрішні, зовнішні, прозорі, мобільні орендні світлодіодні дисплеї, світлодіодну сцену, рекламний світлодіодний Led екран на ваш вибір.

 • Який термін виробництва світлодіодного екрану?

  Завжди: 10-20 днів, залежить від розмірів вашого замовлення, доставка відбувається протягом 3-5 днів.

 • Яка у вас гарантія?

  У нас один рік гарантії якості, запчастини, такі як світлодіодний модуль, приймальна карта, контрольна карта, джерело живлення, пошкоджені не через механічні пошкодження, тоді це безкоштовне технічне обслуговування та надсилання нових для заміни

 • Яка гарантія якості?

  Наші світлодіодні продукти повинні пройти тестування щонайменше за 72 години перед відправленням, починаючи від закупівлі сировини і закінчуючи відправленням. Кожен крок має сувору систему контролю якості, щоб забезпечити гарну якість світлодіодного дисплея.

 • Чи можете ви запропонувати технічну підтримку?

  Так! Ми надаємо безкоштовне навчання нашим клієнтам, навчаємо клієнта, як налаштувати екрани, зробити конфігурацію параметрів, транслювати відео через системи керування Nova star і HD або Linsn. Наш інженер може безпосередньо навчити вас керувати або допомогти вам завантажити програму якщо ви дійсно не знаєте. Ми віддані інноваційним високоякісним світлодіодним дисплеям із понад 15-річним досвідом виробництва, і ми віримо, що ви можете отримати професійне рішення та найкращий сервіс від Артлайт. Ми раді вам служити. Якщо вам потрібен світлодіодний екран, зв’яжіться з нами, ми можемо налаштувати його відповідно до ваших потреб. Повноколірний smd світлодіодний відео екран для зовнішнього чи внутрішнього використання в стальних кабінетах, будь ласка, зв’яжіться з нами - АРТЛАЙТ прямий виробник LED табло - прямо зараз! Будь ласка, будь-яке запитання!

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти