Світлодіодний екран в Хмельницькому

Хочете збільшити трафік торгової точки? Підвищити впізнаваність марки? Виділитися з інформаційного потоку? Тоді варто купити світлодіодний екран. Рекламна установка, розміщена в прохідному місці, забезпечить тяжіння уваги потенційних клієнтів. Відео-контент - найактуальніша форма взаємодії з покупцями.

ТЕХНІЧНІ ПОКАЗНИКИ

Ви можете встановити LED-екран будь-яких розмірів. Технологія конструкції дозволяє збирати потрібний формат з безлічі пористих блоків, в яких розташовані світлодіоди. Вони дають світіння, яке перетворюється в картинку з високою роздільною здатністю і яскравою передачею кольору. 

Плюси формату:

  •  простота установки; 
  • низька вартість трансляцій (на відміну від ТБ і інтернет-реклами);
  •  низьке споживання електроенергії; 
  • довгий термін служби (до 100 000 годин). 

Додати до цього презентабельний зовнішній вигляд конструкції і можливість встановлювати панелі з прозорим екраном, крізь які видно інтер'єр, а також гнучкі LED -панелі, які формуються на каркасі з жорсткої сітки. Правильно розташувавши конструкцію в інтер'єрі, ви зможете занурити покупця в світ вашого товару і впливати на його емоції.

ТЕХНІЧНІ ПОКАЗНИКИ

ЗАМОВИТИ LED-ЕКРАН У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

 РВК «Артлайт» пропонує світлодіодні екрани в таких населених пунктах як: Білогір'я, Віньківці, Летичів, Нова Ушиця, Стара Синява, Теофіполь, Чемерівці, Ярмолинці; Волочиськ, Городок, Деражня, Дунаївці, Ізяслав, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Славута, Старокостянтинів, Хмельницький, Шепетівка. 

Виготовимо якісно, встановимо оперативно!

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: