UA|RU

Світлодіодний екран Хмельницький

 

Хочете збільшити трафік торгової точки? Підвищити впізнаваність марки? Виділитися з інформаційного потоку? Тоді варто купити світлодіодний екранРекламна установка, розміщена в прохідному місці, забезпечить тяжіння уваги потенційних клієнтів. Відео-контент - найактуальніша форма взаємодії з покупцями.

Технічні показники

Ви можете встановити LED-екран будь-яких розмірів. Технологія конструкції дозволяє збирати потрібний формат з безлічі пористих блоків, в яких розташовані світлодіоди. Вони дають світіння, яке перетворюється в картинку з високою роздільною здатністю і яскравою передачею кольору.

Плюси формату:

Додати до цього презентабельний зовнішній вигляд конструкції і можливість встановлювати панелі з прозорим екраном, крізь які видно інтер'єр, а також гнучкі LED -панелі, які формуються на каркасі з жорсткої сітки. Правильно розташувавши конструкцію в інтер'єрі, ви зможете занурити покупця в світ вашого товару і впливати на його емоції.

Замовити LED-екран у Хмельницькому

РВК «Артлайт» пропонує світлодіодні екрани в таких населених пунктах як: Білогір'я, Віньківці, Летичів, Нова Ушиця, Стара Синява, Теофіполь, Чемерівці, Ярмолинці; Волочиськ, Городок, Деражня, Дунаївці, Ізяслав, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Славута, Старокостянтинів, Хмельницький, Шепетівка.

Виготовимо якісно, встановимо оперативно!

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto