Вуличний світлодіодний LED екран

Гарантуємо збільшення кількості звернень!

ВИСОКА ЯСКРАВІСТЬ
ВИСОКА ЯСКРАВІСТЬ
ВОДОНЕПРОНИКНИЙ І ПИЛОНЕПРОНИКНИЙ
ВОДОНЕПРОНИКНИЙ І ПИЛОНЕПРОНИКНИЙ
ТЕМПЕРАТУРНА СТІЙКІСТЬ
ТЕМПЕРАТУРНА СТІЙКІСТЬ
Вуличний світлодіодний LED екран

Специфікація кабінету вуличного LED екрану

Своєчасно донести до покупця потрібну інформацію - значить підвищити продажі. Відмінним інформаційним каналом є вуличний світлодіодний екран.

w-icon
Кабінет вуличого світлодіодного екрану
Кабінет вуличого світлодіодного екрану
Легкий кабінет з цільнометалевого листа, з монтажними отворами та замками
Блок живлення
Блок живлення
Малошумний енергозберігаючий блок живлення(високий ККД)
Приймальна карта
Приймальна карта
Приймальна карта Huidu HD-R512. Заземлення корпусу дисплею.
Світлодіодні модулі
Світлодіодні модулі
Енергозберігаючі яскраві світлодіодні модулі(частота оновлення 3840hz), в яких можна відремонтувати кожен led кристал. Вентилятори охолодження кабінету
Вентиляція світлового екрану
Вентиляція світлового екрану
Отвори для вентиляції методом конвекції(хороша здатність розсіювати тепло)

Вуличний світлодіодний екран

Звичайна статична реклама не справляє на людей такого впливу, як раніше. Величезний світ тисне на нас  великою кількість інформації щосекунди. Люди не акцентують на ній свою увагу і швидко забувають те, що бачили або читали. Останні дослідження ринку показали, що трансляція реклами на зовнішніх екранах набагато ефективніша, ніж традиційні рекламні друковані видання (газети, статичні щити тощо). Це і стало причиною зростання кількості цифрових екранів на вулицях. Світлодіодні екрани є економічно ефективними, надійними та забезпечують високу окупність ваших інвестицій.

Детальна інформація про продукт

1.Завдяки  технології інкапсуляції  SMD  світлодіодів 3 в 1 ми отримуємо високу яскравість - 5500 кд.

Детальна інформація про продукт

3. Гарний рівень захисту: водонепроникність IP65, стійкість до високих та низьких температур, антикорозійний захист, стійкість до окиснення. Тривалий термін служби

Заголовок

2. Світлодіоди високої яскравості забезпечують можливість перегляду відео, фотографій чітко навіть під сильним сонячним світлом.

Заголовок

5. Яскравість може регулюватися автоматично залежно від різних погодних умов. Можна налаштувати, щоб екран вмикався та вимикався автоматично.

7. LED дисплей може бути закріплений на стіні, може стояти на одній або двох колонах на вулиці, на даху будівлі, або може використовуватися як концертний сценічний фон  на шоу подіях, як живе мовлення в режимі реального часу, для бенкету, вечірки і т. д. Екран може транслювати все, що ви захочете:  відео, графіку, анімацію, текст і т. д., Він легко підключається до комп'ютера або мережі ПК, також має дистанційне керування з асинхронною системою, Wi-Fi керування.

8. Широко використовується для комерційної реклами, сценічного прокату, інформування дорожнього руху, відеореклами на вантажівках, реклами на спортивних стадіонах тощо.

Чому варто вибрати світлодіодний екран РВК Артлайт?

 1. Яскраве та точне зображення, мінімальний рівень шуму, сучасне тестоване обладнання, підтримує будь-яку операційну систему ПК та відтворює різну інформацію, таку як відео, текст, анімація, музика, годинник, графік і т. д. 
 2. Висока яскравість та автоматичне регулювання яскравості.
 3. Тривалий термін служби, може досягати більш ніж 100000 годин;
 4. Простий і простий інтерфейс установки та зручне для користувача програмне забезпечення для підтримки дружнього інтерфейсу системи світлодіодного дисплея;
 5. Багатий досвід у виробництві вуличних повнокольорових світлодіодних екранів, інженерний досвід як на внутрішньому, так і міжнародному ринку.

Передпродажне обслуговування

 1. На запити ми відповідаємо протягом 24 годин.
 2. Надаємо унікальні та професійні рішення на основі вимог клієнта.
 3. Технічні дані продукції та пропонуємо огляд зразків в нашій шоурум.
 4. Інші необхідні послуги, такі як, відвідування фабрики, доставка, монтаж, пуско-налагодження тощо.

Супровід замовлення

 1. Постійне відстеження процесів виробництва.
 2. Надаємо фотографії та відео відповідно до вимог замовника під час виробництва.
 3. Тестування продукту протягом 72 годин

НАШЕ ВИРОБНИЦТВО

Післяпродажне обслуговування

 1. Термін відповіді на скаргу не більше 24 годин; інструкції з технічного обслуговування та вирішення проблеми надаються протягом 48 годин.
 2. Безкоштовне навчання техніків.
 3. Безкоштовний повний набір документів, включаючи інструкції зі встановлення, інструкцію з експлуатації програмного забезпечення, інструкцію з простого обслуговування та компакт-диск із програмним забезпеченням системи керування тощо.

Гарантія

Гарантія якості один рік з довічним обслуговуванням. Протягом гарантійного періоду продавець бере на себе відповідальність за заміну або ремонт дефектних деталей, покупець оплачує доставку або повернення дефектних запчастин продавець оплачує відправлення назад.

Відео наших робіт

Світлодіодні екрани P5. м.Львів
Огляди продукції виробництва РВК Артлайт
РВК Артлайт - Зовнішня реклама 1 відео із 2
1
0:58
Світлодіодні екрани P5. м.Львів
Світлодіодні екрани P5. м.Львів
РВК Артлайт - Зовнішня реклама
2
0:46
Світлодіодний екран вуличний
Світлодіодний екран вуличний
РВК Артлайт - Зовнішня реклама

Запитання / Відповіді

 • Ви торгова компанія чи виробник?

  Ми є фабрикою та надаємо послуги по всій території України. А також за її межами. Наші вироби можна зустріти в таких країнах як Швеція, Іспанія, Кіпр, Польща, Словаччина, Угорщина, Австрія, США.

 • Яка система керування у ваших світлодіодних дисплеях?

  Ми використовуємо системи управління Nova та HD. Ними можна керувати з телефону за допомогою додатку, з Ipad/ноутбука через WIFI, з ПК - Хмарним керуванням. Дуже легко та зручно керувати екраном.

 • Якщо трапляються якісь проблеми, що я можу зробити?

  Ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам розв’язати всі проблеми. Перевірка та початкові налаштування ми виконуємо віддалено за допомогою Teamviewer.

 • Який термін гарантії на ваші світлодіодні дисплеї?

  1 рік гарантії на продукт. Конструкція, проблеми установки, програмування екрану, як використовувати екран... не хвилюйтеся, у нас є професійна команда післяпродажного обслуговування, щоб вирішувати будь-які питання після розміщення замовлення. І ваш персональний інженер з продажу також допоможе вам вирішити будь-які проблеми.

 • Як встановити світлодіодний LED екран?

  Є два варіанти: 1) Ви замовляєте рекламний екран з доставкою, монтажем та пусконалагоджувальними роботами. 2) Ви монтуєте дисплей самостійно, ми підтримаємо вас консультаціями, та налаштуємо продукт віддалено.

 • Як зробити оплату?

  Ви можете здійснити оплату банківським переказом на рахунок нашого підприємства, Попередньо заключивши з нами договір.

Відгуки наших клієнтів

Сергій Ковалець

Сергій Ковалець

4 серпня 2022

Замовляли у РВК Артлайт вуличні світодіодні екрани. Замовлення виконано на вищому рівні. Якісно виготовлено та змонтовано. Ідеальне співвідношення ціни та якості. Ми задоволені. Рекомендуємо!
Максим Гаврилюк

Максим Гаврилюк

3 листопада 2022

Хочу розповісти Вам про замовлення у компанії Арт Лайт. Виготовили швидко, але були моменти несправностей. Все виправили дуже швидко та якісно,працює другий місяць без нарікань!
Вуличний світлодіодний екран
9 з 10 базується на 2 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Вуличний світлодіодний екран", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти