UA|RU

Вуличний світлодіодний екран

 

Вуличні світлодіодні екрани - допомога в розвитку бізнесу. Світлодіодний екран - це вид рекламної продукції, який сміливо можна віднести до результативної. Виникає питання, яка саме реклама найефективніша? Для кожного бізнесу і для кожного окремого випадку вона буде різною.

На сьогоднішній день світлодіодний екран - це найефективніша і оптимальна зовнішня реклама в Україні.

Чому саме такий тип донесення інформації до кінцевого споживача? Маючи невелику окупність (3-4 місяці), ця конструкція привертає набагато більше потенційних клієнтів, ніж статична реклама і вигідно виділить ваш бізнес серед конкурентів. З 100 осіб, які пройдуть повз зовнішньої реклами:

• 6% перехожих зверне увагу на ваші послуги, якщо це буде банер (статична несвітлова реклама);
• 20-22% - на статичну світлову;
• 80-85% - на динамічну.

РВК Артлайт займається виробництвом світлодіодних екранів як зовнішнього, так і внутрішнього використання. Конструкції, встановлені на фасаді будівлі, залучають клієнтів outdoor (з англ. - «за дверима»), тобто перехожих з вулиці.

Місця установки зовнішніх світлодіодних екранів в Україні

Для вуличної реклами, на стадіонах використовують зовнішній LED екран. Він охоплює велику аудиторію. Рекламу на такій світлодіодній конструкції видно з відстані більш ніж 300-400 метрів, вона добре проглядається вночі. На відміну від інших рекламних носіїв такі конструкції працюють незалежно від погоди. Відеоряд на led пристрої яскравий і контрастний, як в сонячний день, так і в похмурий. Моделі цього ряду працюють при температурі -40 ° С - + 50 ° С. Клас захисту вуличного екрану модулів - IP65, термін служби - 100 000 годин.

ФОТО   ВІДЕО

Залежно від об'єкта установки РВК «Артлайт» пропонує купити певний різновид LED екрану для установки в будь-якому місті України.

Зверніться до професіоналів, якщо вам потрібен світлодіодний відеомонітор, розташований outdoor для транслювання рекламних роликів в колективних житлових приміщеннях (готелі), розважальні центри (ТРЦ, концертні зали, кінотеатри), громадське харчування (кафе, ресторани), комерційні заклади (магазини, торгові точки), точки для заняття спортом (стадіони, спортзали) і інші.
Повнокольорові зовнішні LED екрани

Повнокольорові моделі для вулиці мають якісний відеоряд, який досягається завдяки оптимальному вибору кроку і кількості пікселів - точок з індивідуальним кольором, з яких складається будь-яке зображення. Ці параметри визначають якість трансльованого зображення. Чим більше пікселів і менше крок між ними, тим більш реалістично виглядає зображення на кольоровому світлодіодному екрані.

Управління відео рекламою, яка транслюється на відеомоніторі, відбувається з комп'ютера, ноутбука або смартфона через wi-fi з'єднання. Програмне забезпечення, навчальні відео уроки з управління і налаштуванням LED екрана ми надаємо безкоштовно.

Виготовлення та монтаж світлодіодних екранів РВК «Артлайт» в Україні

Виготовлення світлодіодних екранів для вулиці здійснюється на власному виробництві. Є можливість купити модель і встановити самостійно. Так само у нас можна замовити виготовлення світлодіодних екранів під ключ: від розробки проектно-дозвільної документації до монтажу LED екрана на фасаді будівель в будь-якій точці України.

Ціна на світлодіодний екран залежить від вибору моделі. Також вартість конструкції розраховується з урахуванням кроку і типу світлодіодів, розміру і місця монтажу.  

Підібрати і купити правильний варіант для ваших потреб допоможуть наші фахівці.

Замовивши у нас світлодіодний екран, ви отримуєте не тільки якісний продукт, а й гарантійне та сервісне обслуговування. При виробництві LED пристроїв в РВК «Артлайт» ми:

Щоб замовити світлодіодний екран, зателефонуйте по одному з телефонів або скористайтеся функцією зворотного дзвінка, розташованої в лівому кутку нашого сайту.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

відгуки наших замовників

Сергій Ковалець

Приватний підприємець

«…Замовляли у РВК Артлайт вуличні світодіодні екрани. Замовлення виконано на вищому рівні. Якісно виготовлено та змонтовано. Ідеальне співвідношення ціни та якості. Ми задоволені. Рекомендуємо!…»

Юрій Грицак

Приватний підприємець

«…Дякую Артлайт за хорошу, швидку, добросовісну роботу по виготовленню світлодіодного екрану. Я залишився задоволений виготовленням та монтажем мого замовлення!…»

Вуличний світлодіодний екран
9.5 з 10 базується на 2 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Вуличний світлодіодний екран", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

запитання - відповіді

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto