UA|RU

Дахові конструкції

 

Дахові установки - це вивіски, монтовані на покрівлі будівель. Залежно від конструктивних особливостей можна виділити кілька різних видів. Вони можуть бути у вигляді світлового короба або об'ємних літер. Приклади різних конструкцій Ви можете подивитися на фотографіях, розміщених на нашому сайті. Але головна відмінність дахової реклами полягає в наявності або відсутності підсвічування. На власному виробництві ми виготовляємо обидва варіанти.

Дахові установки з рекламою без підсвічування

Купити дахові букви і вивіски без внутрішнього освітлення можливо тоді, коли в цьому немає необхідності. Наприклад, світло випромінюють прожектора, розташовані зверху або знизу конструкції. Як би не була реалізована в результаті задумка, зовнішня реклама у вигляді дахової установки завжди закріплюється особливим чином, з розрахунком на різні природні явища, у вигляді сильного вітру, дощу, снігу і так далі. 

ФОТО   ВІДЕО

Конструкції з внутрішньою підсвіткою

Світлові об'ємні літери та інші дахові установки - це конструкції, що найбільш часто купуються. Якщо Ви хочете замовити модель, не встановлюючи додаткове освітлення - це кращий варіант. Дахові вивіски цього типу видно в будь-який час доби вдалині. Усередині лайтбоксу або об'ємних літер тут монтуються світлодіодні лампи. Можлива комбінована установка декількох видів зовнішньої реклами.

Скільки коштують дахові вивіски

Вартість конструкції формується з матеріалів, що застосовуються у виробництві. Також значення мають складність і обсяг роботи і монтажу. Додаткові функції, зняття вимірів і доставка теж включаються в загальну суму при розрахунку.

Телефонуйте або пишіть прямо на сайті наших менеджерів для оформлення замовлення!Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto