UA|RU

Світлодіодний екран Чернігів

Реклама на світлодіодних екранах - відмінний формат, який підвищує трафік торгової точки привертаючи увагу покупців і формує запам'ятовуваність бренду.

Екрани встановлюють:

Механіка установки LED-екранів

Конструкції однаково добре підходять для експлуатації, як в приміщеннях, так і на вулицях. Окрасою приміщення може стати прозорий або гнучкий світлодіодний екран. Монітори складаються з безлічі світлодіодів, розташованих в осередках на однаковій відстані одна від одної. Крок починається від 10 мм, в HD форматі від 2 мм, а може досягати 50 мм. Світіння забезпечує яскраве контрастне і чітке зображення. Ресурс горіння до 100 000 годин, працює від 220 вольт. Екран має легку вагу тому без перешкод кріпиться на будь-які поверхні. Гнучкі форми надають інтер'єру оригінальність (в цьому випадку світлодіоди кріпляться на жорстку сітку).

Виготовлення LED - екрану під замовлення

Світлодіодний екран «під ключ» виготовить РВК «Артлайт». Ми пропонуємо широкий вибір моделей і приймаємо замовлення в таких населених пунктах як: Бахмач, Бобровиця, Борзна, Городня, Ічня, Корюківка, Мена, Ніжин, Новгород-Сіверський, Носівка, Прилуки, Семенівка, Сновськ, Чернігів; Варва, Козелець, Короп, Куликівка, Ріпки, Сосниця, Срібне, Талалаївка.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto