Світлодіодний екран у Чернігові

Реклама на світлодіодних екранах - відмінний формат, який підвищує трафік торгової точки привертаючи увагу покупців і формує запам'ятовуваність бренду. 

Екрани встановлюють: 

  • в торгових центрах;
  •  в бізнес-центрах; 
  • на фасадах будівель; 
  • на заходах і святах.

МЕХАНІКА УСТАНОВКИ LED-ЕКРАНІВ

Конструкції однаково добре підходять для експлуатації, як в приміщеннях, так і на вулицях. Окрасою приміщення може стати прозорий або гнучкий світлодіодний екран. Монітори складаються з безлічі світлодіодів, розташованих в осередках на однаковій відстані одна від одної. Крок починається від 10 мм, в HD форматі від 2 мм, а може досягати 50 мм. Світіння забезпечує яскраве контрастне і чітке зображення. Ресурс горіння до 100 000 годин, працює від 220 вольт. Екран має легку вагу тому без перешкод кріпиться на будь-які поверхні. Гнучкі форми надають інтер'єру оригінальність (в цьому випадку світлодіоди кріпляться на жорстку сітку).

МЕХАНІКА УСТАНОВКИ LED-ЕКРАНІВ

ВИГОТОВЛЕННЯ LED - ЕКРАНУ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ 

Світлодіодний екран «під ключ» виготовить РВК «Артлайт». Ми пропонуємо широкий вибір моделей і приймаємо замовлення в таких населених пунктах як: Бахмач, Бобровиця, Борзна, Городня, Ічня, Корюківка, Мена, Ніжин, Новгород-Сіверський, Носівка, Прилуки, Семенівка, Сновськ, Чернігів; Варва, Козелець, Короп, Куликівка, Ріпки, Сосниця, Срібне, Талалаївка.

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: