UA|RU

Світлодіодний екран Суми

 

Щоб ваша реклама стала помітною в загальному потоці інформаційного шуму, вона повинна виділятися. Цього можна досягти за допомогою візуального ряду і розміру. Великі світлодіодні екрани в місцях скупчення трафіку - ефективне рішення задачі. Також установки використовують:

Світлодіодний екран дає можливість транслювати відео-рекламу в режимі 24/7. Він привертає увагу і підвищує запам'ятовуваність марки. Купіть LED - екран один раз і суттєво скоротите витрати на ТВ-рекламу.

Технологічні характеристики

Нові можливості для бізнесу

Крім функціональності, екрани несуть і декоративну роль. Гнучкий або прозорий монітор здатні прикрасити приміщення, надати йому оригінальність, зонувати внутрішній простір. Відео-стіни - прекрасне рішення для міських форматів, нерідко їх розміщують на фасадах висотних будівель і цоколі дахів.

Фахівці компанії «Артлайт» завжди проконсультують у виборі місця установки, а також за характеристиками LED - панелей. Ми працюємо в таких населених пунктах як: Білопілля, Буринь, Охтирка, Путивль, Ромни, Середина-Буда, Суми, Тростянець, Шостка, Глухів, Конотоп, Кролевець, Лебедин; Велика Писарівка, Краснопілля, Липова Долина, Недригайлів, Ямпіль.

 Оцініть наш досвід і зробіть правильний вибір для вашого бізнесу!Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto