Світлодіодний екран в Сумах

Щоб ваша реклама стала помітною в загальному потоці інформаційного шуму, вона повинна виділятися. Цього можна досягти за допомогою візуального ряду і розміру. Великі світлодіодні екрани в місцях скупчення трафіку - ефективне рішення задачі. Також установки використовують: 

Світлодіодний екран дає можливість транслювати відео-рекламу в режимі 24/7. Він привертає увагу і підвищує запам'ятовуваність марки. Купіть LED - екран один раз і суттєво скоротите витрати на ТВ-рекламу.

ТЕХНОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  •  складається з світлодіодів з ресурсом роботи 100 000 годин.
  •  споживає мало електроенергії; 
  • легкий по вазі; 
  • простий в управлінні; 
  • довгий термін служби.
ТЕХНОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ БІЗНЕСУ

 Крім функціональності, екрани несуть і декоративну роль. Гнучкий або прозорий монітор здатні прикрасити приміщення, надати йому оригінальність, зонувати внутрішній простір. Відео-стіни - прекрасне рішення для міських форматів, нерідко їх розміщують на фасадах висотних будівель і цоколі дахів. 

Фахівці компанії «Артлайт» завжди проконсультують у виборі місця установки, а також за характеристиками LED - панелей. Ми працюємо в таких населених пунктах як: Білопілля, Буринь, Охтирка, Путивль, Ромни, Середина-Буда, Суми, Тростянець, Шостка, Глухів, Конотоп, Кролевець, Лебедин; Велика Писарівка, Краснопілля, Липова Долина, Недригайлів, Ямпіль. 

Оцініть наш досвід і зробіть правильний вибір для вашого бізнесу!

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: