UA|RU

Стела для азс

 

Стелла АЗС - це не тільки місце для актуальних цін на бензин, газ і дизельне паливо, а й прекрасна можливість розмістити рекламу. Цифри, розміщені на конструкції повинні бути видні здалеку в будь-який час доби. Також важливо при виготовленні враховувати бренд, відповідно до якого вибирається загальне кольорове рішення.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення
 

Виготовлення стел АЗС в РВК «Артлайт»

На своєму виробництві, використовуючи комплектуючі, закуплені у надійних виробників безпосередньо, ми випускаємо різноманітну продукцію високої якості і пропонуємо її Вам за привабливими цінами. Інформаційні стели для АЗС ви можете замовити у нас, вибравши найбільш підходящий варіант моделі. Приклади встановлених конструкцій розташовані на фотографіях нашого сайту.

Великою популярністю користуються цінові стели АЗС зі світлодіодними панелями. У таких конструкціях є можливість швидко і просто змінювати цифри в міру необхідності. До кожного замовника ми підходимо індивідуально, і, при необхідності, можемо розробити ексклюзивний дизайн. Для надійності на місці монтажу ми встановлюємо міцний фундамент під стелу АЗС.

Оформлення покупки і розрахунок вартості

Купити стелу АЗС - не складно.Зателефонуйте нам, і ми допоможемо визначитися з вибором і розрахувати загальну вартість робіт, виходячи з Ваших побажань!

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

запитання - відповіді

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto