UA|RU

Жива вивіска

 

Поверхня живої вивіски складається з паєток, які знаходяться в постійному русі і мерехтінні від зовнішніх факторів. Це одна з останніх напрацювань в області реклами. Конструкція розроблена так, що яскравість і блиск привертаюь увагу всіх людей, які йдуть чи проїжджають повз неї.

Застосування вивіски з паєтками

Таку рекламу часто використовують для монтажу на фасадах будівель і на окремо стоячих конструкціях на вулиці: уздовж доріг і на площах. Також Ви можете замовити живу вивіску для інтер'єрного розміщення всередині таких місць, як:

У такому вигляді нерідко оформляють фотозони.

ФОТО   ВІДЕО

Переваги вивіски з паєтками

Серед плюсів конструкції:

Виготовлення живої вивіски з паєтками в РВК «Артлайт»

У нас Ви можете купити рекламну живу вивіску високої якості за низькою ціною тому, що ми безпосередньо закуповуємо комплектуючі і збираємо продукцію на власному виробництві, контролюючи весь процес.

Ми випускаємо такі види виробів з паєтками:

Чекаємо Ваших заявок за вказаними номерами телефонів.

CКІЛЬКИ КОШТУЄ ЖИВА ВИВІСКА З ПАЄТОК?

Скільки може коштувати реклама, яка приваблює в шість разів більше відвідувачів, ніж традиційні маркетингові напрацювання?. Звичайно, вона не може коштувати копійки.

У таких непростих для ведення бізнесу економічних умовах досить складно залучити нових відвідувачів, покупців і клієнтів. Велика кількість всіляких рекламних плакатів, стендів і банерів на вулицях наших міст, зробили населення країни менш сприйнятливим до даного роду рекламної продукції. 

Для успішного залучення нової клієнтури дуже важливо грамотно і естетично привабливо оформити вивіску. Саме з яскравою, грамотно підібраною і оформленої вивіски починається знайомство майбутнього відвідувача з компанією. Тому питання змісту і зовнішнього вигляду вивіски варто приділити особливу увагу.

В табличці нижче наведено вартість паєточних пластин 

Кількість  Ціна за одну пластину 30х30 см
до 250 шт. 280 грн.
від 250 до 500 шт.  250 грн.
від 500 до 750 шт. 230 грн.
від 750 до  1000 шт. 200 грн.
від 1000 шт. 180 грн.

Паєточні пластини можуть монтуватися на основу з ПВХ або з композиту, а поверх них встановлюють псевдооб'ємні або об'ємні рекламні елементи, літери, логотипи чи лайтбокси. Паєтки також можуть використовуватися як самостійний елемент декору для оформлення фотозон, весіль та інших декорацій.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

відгуки наших замовників

Ірина Гнідець

Власниця студії краси "Crystal"

«…Я в захваті від сервісу та гуманного відношення менеджерів цієї компанії до клієнтів. Ввійшли в положення, запропонували кілька варіантів щодо моїх побажань та виконали просто шикарну вивіску для мого салону. Відтепер інших виробників реклами для мене не існує. Дякую за якість і розуміння!…»

Алла Золотарьова Гара

Представник косметологічної клініки "MADLEN"

«…Дякую компанії РВК Артлайт за вчасне та якісне виконання виробу! Дякую менеджеру та дизайнеру за індивідуальний підхід та за те, що втілили в життя мій задум. Довго вагалась замовляти чи ні, але коли отримала готову вивіску з паєтками - моєму щастю не було меж. Ще раз дякую! Буду звертатись)…»

Жива вивіска
10 з 10 базується на 2 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Жива вивіска", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

запитання - відповіді

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto