Вивіски з металу

Металеві вивіски – оригінальний і престижний вид зовнішньої реклами, що використовується як в інтер'єрі, так і на вулиці. Металеві вивіски вже давно стали атрибутом успіху та презентабельності. Організації, які бажають надати своєму офісу чи магазину солідності, застосовують саме металеві вивіски. Якісне виготовлення металевих вивісок, а також їхня різноманітність за кольором та формою, незмінно приверне увагу перехожих та покупців, або відвідувачів офісу. Практично всі металеві вивіски антивандальні. Приклади різних конструкцій Ви можете переглянути на фотографіях, розміщених на нашому сайті.

МОНТАЖ МЕТАЛЕВИХ ЛІТЕР

При розміщенні букв, цифр чи логотипу на стіну, нами виготовляється каркас, який монтується до стіни через дистанційні тримачі завдяки яким можна вибрати потрібний відступ від стіни. При підсвічуванні літери на задню підкладку розміщують світлодіоди. Провід з'єднують між собою по літерах або монтують у стіну і з'єднують послідовно до мережі через блок живлення.

Світлові вивіски
Світлові вивіски
Ретро вивіска
Ретро вивіска
Об'ємні букви з нержавіючої сталі
Об'ємні букви з нержавіючої сталі
Вивіска в стилі лофт
Вивіска в стилі лофт
Жива вивіска
Жива вивіска
Ретро літери з лампочками
Ретро літери з лампочками
Вивіска з LED неону
Вивіска з LED неону

КОНСТРУКЦІЇ ЯКІ МОЖНА РЕАЛІЗУВАТИ З МЕТАЛУ

Металеві вивіски можуть бути об'ємними, світловими або без підсвічування. Вони встановлюються або на дистанційних утримувачах або безпосередньо на стіну. Завдяки такому різноманіттю типів металевих вивісок їх застосування досить різноманітне. Застосовувати їх можна як на вулиці, так і усередині приміщення. З металу можна виготовити об'ємні літери для вивіски на підприємства чи організації практично у будь-якому вигляді, наприклад: 

  • Фасадні таблички на вхідну зону будівлі, бізнес-центру, офісного або торгового комплексу. Їхнє призначення – показати відвідувачам та покупцям при вході до будівлі, що вони знайшли те, що їм потрібно, а також дати орієнтир, на якому поверсі та в якому приміщенні це розташовується; 
  • Таблички з металу для розміщення на вході в офіс, бар, бізнес-центр. Призначення аналогічне до попереднього пункту, відмінність тільки в місці розташування. Можуть бути ідентичні за розмірами та змістом; 
  • Металеві цифри поверхів; 
  • Панель-кронштейни з металу – служать чудовим форматом навігації; Конструкції на двері в приміщенні, наприклад, офісний варіант - призначені для навігації всередині офісного комплексу, як правило, крім номерів приміщень, на них вказують назви відділів. Виконані в єдиному стилістичному рішенні (або відповідно до бренду – бука), допомагають відвідувачам в орієнтуванні та підвищують імідж організації; 
  • В силу популяності стилю LOFT часто замовляють світлові літери. 
  • У дизайні ресторанів, барів та кафе часто використовуються WC позначення на двері туалету із символами «чоловік та жінка» або просто літери. Часто такі піктограми реалізують з металу.

Приклади наших робіт

Сучасний стиль на АЗК «Перон» – РВК Арт Лайт
Огляди продукції виробництва РВК Артлайт
РВК Артлайт - Зовнішня реклама 1 відео із 2
1
1:46
Сучасний стиль на АЗК «Перон» – РВК Арт Лайт
Сучасний стиль на АЗК «Перон» – РВК Арт Лайт
РВК Артлайт - Зовнішня реклама
2
1:31
Металева вивіска для АЗК «ПЕРОН» у стилі лофт РВК Арт Лайт
Металева вивіска для АЗК «ПЕРОН» у стилі лофт РВК Арт Лайт
РВК Артлайт - Зовнішня реклама

ПЕРЕВАГИ

  • довговічність
  •  можливість зробити лицьову частину, що світиться 
  • можливість різання тонких елементів дозволяють виготовляти витончені літери
  •  презентабельний зовнішній вигляд

ДЕ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ МЕТАЛЕВІ ВИВІСКИ?

Металеві вивіски можуть бути об'ємними, світловими або без підсвічування. Вони встановлюються або на дистанційних тримачах, або безпосередньо на стіну. Завдяки такому розмаїттю типів металевих вивісок їх застосування досить різноманітне. Використовувати їх можна як на вулиці, так і усередині приміщення.

Відгуки наших клієнтів

Євгеній

Євгеній

14 квітня 2020

Замовляв вивіску з металу у компанії "Арт Лайт".Був дуже вдячний за таку якісну роботу. Дякую за чітко окреслені терміни виконання заявлених робіт.
Віталій

Віталій

6 вересня 2021

Замовляв літери з металу "Слава Україні" та світлодіодні літери. Все було зроблено за моїми побажаннями. Забирав замовлення персонально, тому мав можливість відвідати виробництво, працюють на професійному рівні!
Володимир

Володимир

13 серпня 2021

Замовляв серце з метало для нашого населеного пункту. Прийняли до уваги всі побажання громади та виконали добре свою роботу.
Вивіски з металу
10 з 10 базується на 3 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Вивіски з металу", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти