UA|RU

Вивіска міста

 

Вивіска при в'їзді в місто або село говорить про те, хто тут живе і чим займається. Часто на таких конструкціях розміщують герб населеного пункту, і враховують особливості даної місцевості. Матеріал виготовлення та монументальність моделі також враховується при розробці проекту в'їзного знака.

Наші фахівці мають великий досвід і необхідне обладнання, за допомогою якого на власному виробництві вони займаються виготовленням унікальних конструкцій. Тут враховуються як побажання замовника, так і колорит місцевості, де планується монтаж виробу. Також великою популярністю користується вивіска «я люблю місто». Можна з впеніністю стверджувати, що після встановлення стели "Я люблю", Ваше місто, квартал чи підприємство увійде до числа місцевих пам'яток та буде відмічатися на гугл-картах, люди будуть робити селфі, тим самим рекламуючи локацію. Але яка ж користь жителям міста від підвищеної уваги до вивіски " Я люблю"?  Сама пряма! Кафе, магазини, ресторани, які знаходяться поруч знака "Я люблю місто" відразу ж помітять підйом продаж від того, що локація буде приваблювати туристів та гостей міста. Варіанти виконання такого виду конструкції Ви можете побачити на нашому сайті серед фотографій виконаних нами робіт.

ФОТО   ВІДЕО

При розробці дизайну в'їзного знака в місто ми запропонуємо Вам ескізи в декількох варіаціях. Ви виберете той, що найбільш підійде за всіма параметрами, в тому числі виходячи з можливості витрат на виготовлення і установку.

Що представляє собою стела "я люблю" и в чому її особливість?

Технічно   - це каркасна конструкція, яка не зважаючи на простоту, має купу нюансів по виготовленню.

  1. Перед виготовленням необхідно продумати конструктив з врахуванням місця розміщення, погодних умов, вітрових навантажень. Нажаль, досить часто можна побачити таку конструкцію без каркаса, або виготовлену з пластику чи пінопласту. Не дивуйтеся, якщо така вивіска знищиться за один місяць. Зрозуміло, що в таку стелу , яка буде встановлюватися на вулиці, потрібно закласти максимальний запас міцності, тому що туристи та гості міста полюляють іноді посидііти, а то і полежати на ній, не зважаючи на офіційну заборону. При цьому стела " я люблю місто" повинна не лише не зломатися чи деформуватися, а ще й не втратити "товарний " вигляд.
  2. Каркас та інші металеві елементи стели в обовязковому порядку повинні підлягати антикорозійній обробці, щоб  через пів року ваша конструкція не поржавіла.
  3. Тільки сертифіковані матеріали. Лише вони забезпечать міцність, довговічність  та корозостійкість виробу.
  4. В якості елементів підсвітки необхідно використовувати лише вуличні світлодіоди, які мають високій ступінь волого- та пило- захисту.

Ціна на в'їзний знак в місто, виготовлений в РВК «Артлайт»

Вартість кожної моделі індивідуальна, вона формується з таких складових, як:

Як замовити вивіску при в'їзді в місто

Щоб купити в'їзний знак в місто з розробкою архітектурного дизайну, досить набрати номер телефону, опублікований на сайті або залишити свої дані для дзвінка Вам нашим фахівцем. У розмові з менеджером Ви погодите всі нюанси виконання замовлення. Для полегшення вибору пропонуємо переглянути більше фото та відео вивісок.

 

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

відгуки наших замовників

Василь Мигас

Начальник комунального підприємства "Управління економічної політики та інветиції" Нововолинської міської ради Волинської області

«…Інсталяція "NOVOVOLYNSK" виготовлялась у рамках проекту "Перший крок для переходу на відновлювані джерела енергії у місті Нововолинську". Інсталяції такого типу стають "візиткою" міста, тому вдало реалізувати цю ідею було надзвичайно важливо! І саме команда компанії "Артлайт" дуже допомогла нам, гарно попрацювавши над створенням ідеї та виготовленням цієї композиції, за що ми вам ЩИРО ВДЯЧНІ :)…»

Вивіска міста
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Вивіска міста", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto