Вивіска банерна

Банерні вивіски давно і міцно зайняли заслужене місце в якості ефективної реклами на вулицях міст і селищ. Такі вироби швидко друкуються і монтуються на потрібне місце. Ще один безперечний плюс - доступна ціна. Вивіски у вигляді банерів, надрукованих і встановлених співробітниками РВК «Артлайт» дивіться на фото, розміщених на нашому сайті. Основа і способи кріплення різні. Від того, що застосовується в роботі, залежить остаточна вартість.

ВИГОТОВЛЕННЯ ВИВІСОК БАНЕРІВ В РВК «АРТЛАЙТ»

Друк банерів у вигляді вивісок відбувається на нашому виробництві за допомогою спеціалізованих принтерів, що дозволяють наносити малюнок на великі площі. Розширення зображення стандартне - 360dpi, на транслюцентному матеріалі - 720dpi. Така якість дозволяє бачити рекламу з далеких відстаней.

 Монтаж конструкцій можливий трьома способами: 

  • на металеву раму; 
  • на каркас з тросів; 
  • на дюбелі. 

Так само ми надаємо послуги - ремонтні роботи та перетяжку основи.

ЗАМОВИТИ БАНЕР-ВИВІСКУ

Оформивши заявку по телефону, Ви можете купити виріб, розповівши нам про те, що хочете бачити. Якщо немає готового ескізу, ми розробимо дизайн. При замовленні не забудьте повідомити точні розміри для конструкції. Якщо Ви не можете виміряти параметри самостійно, викличте майстра по замірах в нашій компанії. Для полегшення вибору пропонуємо переглянути більше фото та відео вивісок.

Відгуки наших клієнтів

Марина

Марина

2 березня 2018

Супер, чудова компанія Арт Лайт! Рекомендую! Замовила вивіску "Банерну". Матеріал чудовий, велике спасибі менеджеру Тані.


Вивіска банерна
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Вивіска банерна", з доставкою та монтажем по Україні
Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл:
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти