СВІТЛОВІ ТАБЛИЧКИ З КОМПОЗИТУ

Виготовлення світлових табличок з композиту

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ
НАЙВИЩА ЯКІСТЬ
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
СВІТЛОВІ ТАБЛИЧКИ З КОМПОЗИТУ

Табличка з композиту з підсвічуваннями приверне увагу до приміщення, стане помітним рекламним засобом для вашого продукту чи послуги. Ця вивіска з алюмінію стійка до впливу часу та погодних умов. Будьте впевнені, вона точно зробить вас помітними для клієнтів!


 

Види світлових табличок з композиту

Застосування світлових табличок з композиту

 • адресні — таблички, які привертають увагу до вашої будівлі, роблять адресу помітною при поганому освітленні;
 • інформаційні — привертають увагу до інформації: графік роботи, номери та назви кабінетів тощо;
 • навігаційні — напрямок руху, місця призначення, назви приміщень;
 • іміджеві — розташовуються в зоні відпочинку вашого бізнесу, підкреслюють статус бренду, підвищують рівень довіри клієнтів.

Особливості виготовлення

Композит — це матеріал, який складається з двох алюмінієвих пластин товщиною 0,2 мм та жорсткої пластикової основи завтовшки 2 мм. Самі пластини фарбуються в колір по шкалі RAL згідно з каталогом. 

Процес виготовлення світлових табличок з композиту проходить в декілька етапів:

 • опис ідеї або задуму;
 • узгодження дизайну;
 • вибір типу вивіски;
 • спосіб нанесення зображення чи інформації.

Світловий короб з композиту — світлова вивіска у вигляді короба товщиною до 5 см, на якій вирізається будь-яка інформація або зображення шляхом фрезерування. Під вирізані елементи приклеюється молочний або кольоровий світлорозсіювальний акрил та вставляється світлотехніка.

Світловий короб може бути двох варіантів:

 • простої квадратної або прямокутної форми - виготовляється з суцільного листа композиту шляхом загинання бортів;
 • довільної форми на замовлення - лицева сторона вирізається з композиту + приклеюються борти з алюмінію завтовшки 40 мм, 80 мм чи 100 мм, які фарбуються в потрібний вам колір.

Для створення “вау” ефекту ми можемо у вирізані отвори інкрустувати елементи з прозорого або кольорового акрилу. Зображення або напис на табличці стане об'ємним, а підсвітка додасть унікальності виробу.

Пласка табличка з підсвічуванням — це пласка табличка з композитного листового матеріалу. Зображення або інформація наносяться шляхом вирізанян прорізів в лицевій частині виробу. На табличку кріпляться світлодіодні елементи для підсвічування зі зворотної сторони (виходить ефект контражуру). 

Ціна конкретного виробу складається з деяких чинників, які треба враховувати перед тим, як купити світлову табличку з композиту:

 • складність дизайну; 
 • розмір виробу;
 • спосіб кріплення або місце розміщення.

Розроблення дизайну, зняття мірок, доставлення та монтаж оплачуються окремо. 

Ми розрахуємо точну вартість перед оформленням замовлення.


 

Переваги світлових табличок з композиту

Довгий термін придатності. Наші світлові таблички виготовлені з композиту, завтовшки 3 мм. Вони придатні як для вуличного використання, так і для приміщення. За правильних умов експлуатації та надійного монтажу, ваша табличка буде тішити вас щонайменше 10 років.

Стійкість до погодних умов. Навіть без спеціального захисного покриття, світлові таблички з композиту стійкі до впливу несприятливих погодних умов, іржі та вигорянню.

Різноманітність форм та розмірів дозволяє виготовити світлову табличку з композиту під замовлення. 

Пласка табличка може бути стандартної форми або виготовлена за індивідуальним дизайном. 

Об'ємна світлова вивіска з композиту зазвичай прямокутної форми. Наші клієнти віддають перевагу таким розмірам: 30x30см, 60x40см, 60x30см 45x60см та 10x20см.

Легкий догляд. Протирайте вивіску мильним розчином та м'якою тканиною з мікрофібри. Щоб уникнути пошкоджень або викривлення світлових табличок з композиту, не встановлюйте їх в місцях, де сильний вітер може зірвати. Якщо ваша вивіска має захисне покриття, рекомендуємо використовувати мийний засіб на основі цитрусових або розчину 70% ізопропілового спирту та 30% води. 

Легкий монтаж. Легка вага світлової вивіски з композиту дає можливість встановлення на різних поверхнях та не потребує спеціального обладнання. 


 

Оплата й доставка

Замовити світлові таблички з композиту ви можете подзвонивши за номерами на сайті, заповнивши онлайн заявку або форму зворотного дзвінку. 

Умови оплати: для фізичних осіб - 70% передоплати від суми договору; при оформленні стандартної продукції з каталогу - 100% передоплата за договором; можливість сплатити по розрахунковому рахунку з ПДВ чи  на рахунок приватного підприємця 3 категорії, згідно з договором; оплата на карту «ПриватБанку».

Умови доставлення: доставка по місту Рівне, по Україні та за кордон. Інформацію щодо компанії перевізників уточнюйте при оформленні замовлення.


 

Запитання / Відповіді

 • Який термін служби ваших табличок?

  Від 5 років, залежно від умов та способу експлуатації.

 • Яка мінімальна кількість та сума замовлення?

  Мінімальна кількість - 1 шт. Мінімальна сума замовлення - 500 грн.

 • Який термін виготовлення?

  Термін виготовлення таблички 3-5 робочих днів, світлового короба - 5-9 робочих днів.

 • Як розраховується вартість готової світлової таблички з композиту?

  Ціна конкретного виробу складається зі складності дизайну, розміру виробу та способу кріплення або розміщення.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти