UA|RU

Таблички з пвх

 

Таблички із пластику ПВХ - це популярний і бюджетний спосіб розмістити потрібну інформацію в офісах і на фасадах будівель. Тут Ви можете замовити вироби будь-яких форм і розмірів, відповідно до яких формується ціна. У вартість можуть бути включені доставка, заміри і монтаж продукції. Виробництво друку табличок на ПВХ відбувається безпосередньо на поверхню або на самоклеючу плівку, яка потім наноситься на основу.

Такі вивіски мають тривалий термін експлуатації і обробляються швидко і просто. Купити адресні таблички ПВХ або покажчики на двері недорого можливо з двох видів основи. Полівінілхлорид у виробах може бути:

Особливості виготовлення табличок з ПВХ на основі різних матеріалів

Таблички з листового ПВХ гладкі, без шорсткостей і нерівностей, інформація наноситься шляхом фарбування або обклеювання плівкою, що самоклеїться. Цей вид ділиться на три підвиди:

Товщина тут варіюється від 1 до 10 мм. Часто замовляють таблички ПВХ 3 мм. Це легкі вироби, які при невеликих розмірах можна кріпити на двосторонній скотч. Більш важкі моделі монтують на саморізи.

ФОТО   ВІДЕО

Литий полівінілхлорид обробляється механічно. Його ріжуть, свердлять, обробляють на фрезерному верстаті, формують при високих температурах. У холодному вигляді матеріал абсолютно безпечний, а при нагріванні може виділяти отруйні речовини. Тому піддавати обробці його повинні тільки професіонали.

Щоб вибрати підходящий варіант, ознайомтеся з фотографіями виробів. Консультації по продукції можна отримати, зателефонувавши нам.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto