Інформаційна вивіска

 Не секрет, що в нашій країні існує законодавство, згідно з яким оформляється зовнішня реклама, в тому числі інформаційні вивіски з назвою організації і режимом роботи. Якщо купити таблички без належного оформлення - це загрожує чималими штрафами. А виріб доведеться замінити, знову витративши кошти. Не ризикуйте. Якщо Ви не хочете переплачувати, варто замовити інформаційну рекламну вивіску на фасад будівлі або двері приміщення в РВК «Артлайт». Ми знаємо всі тонкощі і строго дотримуємося закону.

Вивіска на установі повинна мати інформацію про назву компанії та графік роботи. При монтажі всередині приміщень, розміщення таких табличок і текст на них не має строгих нормативів.

ВИГОТОВЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ВИВІСОК І ТАБЛИЧОК

Вивіска із зазначенням годин роботи або будь-яка інша, з необхідною інформацією, випускається на виробництві нашої компанії. Ціни безпосередньо залежать від того, який матеріал використовується. Текст наноситься шляхом гравіювання або у вигляді аплікації плівкою Оракал. Кріплення в залежності від ваги таблички і місця установки може бути: на двосторонній скотч або саморізи. 

Замовте зворотній дзвінок, наш фахівець відразу ж Вам передзвонить і погодить вартість і дизайн виробів.

Приклади наших робіт

Огляд будинкового знаку "Світла класика"
Огляди продукції виробництва РВК Артлайт
РВК Артлайт - Зовнішня реклама 1 відео із 2
1
2:18
Огляд будинкового знаку "Світла класика"
Огляд будинкового знаку "Світла класика"
РВК Артлайт - Зовнішня реклама
2
1:00
Таблички від компанії Арт Лайт
Таблички від компанії Арт Лайт
РВК Артлайт - Зовнішня реклама
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти