Текстильний лайтбокс

Сучасність диктує все нові інтер'єрні рішення, здатні виділити із загальної маси володаря інновації. Одне з останніх нововведень - текстильні лайтбокси. Такі твори мистецтва розміщують як в квартирах і будинках, так і в офісах. Також ці оригінальні конструкції встановлюють в торгових комплексах та інших місцях розваг і торгівлі для залучення уваги до свого бізнесу. Повз них просто нереально пройти, не зупинившись,щоб поглянути на красу.

РІЗНОВИДИ СВІТОВИХ ТЕКСТИЛЬНЫХ ЛАЙТБОКСІВ

Наша компанія пропонує кілька варіантів таких виробів. З асортиментом пропонованих конструкцій Ви можете ознайомитися на нашому сайті. . Наші текстильні лайтбокси бувають різної товщини і розмірів в залежності від потреби. Особливістю всіх цих унікальних творів є можливість створювати відчуття романтичності та інтимності в темний час доби.

ВАРТІСТЬ СВІТЛОВИХ ТЕКСТИЛЬНІХ КОРОБІВ

Ціна складається з таких складових, як: розміри і товщина профілю лайтбоксу. Додатково Ви можете замовити оригінальний дизайн і доставку в будь-яку точку України.

ВИРОБНИЦТВО І МОНТАЖ ОРИГІНАЛЬНИХ ТЕКСТИЛЬНИХ СВІТЛОВИХ БОКСІВ

Виготовлення світлових конструкцій - це наша специфіка, ми знаємо в цьому толк. Тому пропонуємо Вам високоякісну продукцію за прийнятними цінами. Всі комплектуючі закуповуються тільки у надійних постачальників. Якщо Ви не знаєте, як закріпити на стіні куплену картину, замовте у нас монтаж.

ЯК ЗАМОВИТИ ТЕКСТИЛЬНИЙ ЛАЙТБОКС В РВК «АРТЛАЙТ»

Щоб купити ексклюзивну модель, зв'яжіться з нашим менеджером. Це можна зробити двома способами:

  • зателефонуйте нам; 
  • натисніть кнопку і заповніть поля для зворотного дзвінка.

Ви зможете задати будь-яке питання по нашій продукції і обговорити всі деталі замовлення, оплати і доставки.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти