Несвітлова вивіска

У несвітлових вивісках не застосовується підсвічування, що значно знижує вартість виробу. Ці конструкції часто використовують в зовнішній рекламі та в інтер'єрі приміщень. Наприклад, всередині великих торгових центрів, де безліч бутіків різного напрямку продажів. На будівлях кріплення можливе: на фасаді, даху або вхідній групі. Монтаж несвітлових вивісок особливо актуальний в тих випадках, коли бюджет обмежений, і місце установки достатньо освітлене.

ПЕРЕВАГИ НЕСВІТЛОВИХ ВИВІСОК

Маркетингові дослідження довели ефективність такої реклами. Половина відвідувачів магазину заходять в нього, звертаючи увагу на несвітлові Вивіски, а 20% з них стверджують, що в їх плани не входило відвідування торгової точки. 

Переваги замовлення конструкцій даного виду:

  •  простота і швидкість виготовлення і монтажу; 
  • економічна вартість; 
  • різноманітність використання матеріалів у виробництві;
  •  широкі можливості в дизайні;
  • довгий термін використання;
  •  практично не піддається впливам погодних явищ.

Купіть несвітлові Вивіски в один клік, скориставшись функцією зворотного дзвінка від нас! Ми Вам передзвонимо через кілька секунд і уточнимо всі деталі того, що Ви хочете замовити. Також Ви можете зателефонувати нам самостійно або залишити повідомлення в чаті, розміщеному на сайті. Для полегшення вибору пропонуємо переглянути більше фото та відео вивісок на нашому ютуб каналі.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти