Кероване дорожнє табло

В наш час завдяки інноваційним технологіям, звичайні речі змінюють звичний вигляд і знаходять нові можливості. Тепер є можливість керувати сучасним дорожнім табло і знаками, змінюючи інформацію в потрібному місці і в потрібний час, в залежності від ситуацій, що виникають на проїжджій частині. РВК «Артлайт» виробляє електронні конструкції високої якості.

КЕРОВАНЕ ДОРОЖНЄ ТАБЛО - ОПЕРАТИВНА ПОДАЧА НЕОБХІДНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Використовуючи яскраві світлодіоди, на керованому дорожньому табло, інформація відтворюється у вигляді різних знаків і символів. Яскравість встановлюється керуючись допустимими значеннями за ГОСТом. Безпека руху за допомогою новітніх технологій забезпечується набагато ефективніше, порівняно зі знаками старого покоління. Інформація тут змінюється в той момент, коли це необхідно та в залежності від того, яка ситуація в даний час на дорозі.

ОСОБЛИВОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ КЕРОВАНИХ ДОРОЖНІХ ТАБЛО

Всі конструкції зі змінною інформацією, що встановлюються компанією «Артлайт» на дорогах, надійні в експлуатації та мають яскравість світлодіодів, що дозволяють демонструвати знаки і символи за будь-яких погодних умов. Керовані табло виготовляються в різних кольорових рішеннях, таких як:

 • RGB; 
 • кольорові; 
 • монохромні.

Вибір моделі залежить від того, в якому місці буде проводитись встановлення та від конкретного призначення. Піксельний крок світлодіодів залежить від швидкісного потоку на ділянці траси і того, яка інформація буде розміщена на дорожньому табло. Такі конструкції відображають:

 • знаки; 
 • літери; 
 • цифри.

Перед тим як замовити кероване дорожнє табло або знак, визначтесь з тим, яку інформацію будете на ньому розміщувати.

ПРИКЛАДИ РОЗМІЩЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ

 • Повідомлення про необхідність дотримання заявленої знаком швидкості.
 • Оголошення про дорожньо-транспортну пригоду. 
 • Попередження про зміну дорожніх або погодних умов. 
 • Дані викраденого транспорту: марка авто, номер, колір і так далі.
 •  Повідомлення про правильний рух по смугах.

КУПИТИ КЕРОВАНІ ДОРОЖНІ ТАБЛО В УКРАЇНІ

РВК «Артлайт» має власне виробництво, що дозволяє відстежувати якість продукції на всіх етапах, починаючи від збірки з надійних складових, закінчуючи установкою керованих дорожніх табло на місці. Вартість конкретної моделі формується виходячи з особливостей призначення.

Для отримання консультації з питань застосування та придбання, наберіть один з двох номерів, вказаних нагорі сайту, або натисніть кнопку для замовлення зворотного дзвінка.

Відгуки наших клієнтів

Іван Олександрович

Іван Олександрович

15 липня 2018

Замовляв кероване дорожнє табло. Компанії "Арт Лайт"проявила себе як завжди на високому рівні. Дякую за чітко окреслені терміни виконання заявлених робіт. Буду замовляти ще!


Кероване дорожнє табло
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Кероване дорожнє табло", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти