UA|RU

Кероване дорожнє табло

 

В наш час завдяки інноваційним технологіям, звичайні речі змінюють звичний вигляд і знаходять нові можливості. Тепер є можливість керувати сучасним дорожнім табло і знаками, змінюючи інформацію в потрібному місці і в потрібний час, в залежності від ситуацій, що виникають на проїжджій частині. РВК «Артлайт» виробляє електронні конструкції високої якості.

Кероване дорожнє табло - оперативна подача необхідної інформації

Використовуючи яскраві світлодіоди, на керованому дорожньому табло, інформація відтворюється у вигляді різних знаків і символів. Яскравість встановлюється керуючись допустимими значеннями за ГОСТом. Безпека руху за допомогою новітніх технологій забезпечується набагато ефективніше, порівняно зі знаками старого покоління. Інформація тут змінюється в той момент, коли це необхідно та в залежності від того, яка ситуація в даний час на дорозі.

Особливості виготовлення керованих дорожніх табло

Всі конструкції зі змінною інформацією, що встановлюються компанією «Артлайт» на дорогах, надійні в експлуатації та мають яскравість світлодіодів, що дозволяють демонструвати знаки і символи за будь-яких погодних умов. Керовані табло виготовляються в різних кольорових рішеннях, таких як:

Вибір моделі залежить від того, в якому місці буде проводитись встановлення та від конкретного призначення. Піксельний крок світлодіодів залежить від швидкісного потоку на ділянці траси і того, яка інформація буде розміщена на дорожньому табло. Такі конструкції відображають:

Перед тим як замовити кероване дорожнє табло або знак, визначтесь з тим, яку інформацію будете на ньому розміщувати.

Приклади розміщення інформації

Купити керовані дорожні табло в Україні

РВК «Артлайт» має власне виробництво, що дозволяє відстежувати якість продукції на всіх етапах, починаючи від збірки з надійних складових, закінчуючи установкою керованих дорожніх табло на місці. Вартість конкретної моделі формується виходячи з особливостей призначення.

Для отримання консультації з питань застосування та придбання, наберіть один з двох номерів, вказаних нагорі сайту, або натисніть кнопку для замовлення зворотного дзвінка.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

відгуки наших замовників

Іван Олександрович

Підприємець

«…Замовляв кероване дорожнє табло. Компанії "Арт Лайт"проявила себе як завжди на високому рівні. Дякую за чітко окреслені терміни виконання заявлених робіт. Буду замовляти ще!…»

Кероване дорожнє табло
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Кероване дорожнє табло", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

запитання - відповіді

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto