UA|RU

Дизайн табличок

 

Таблички представляють собою зручний і вигідний вид зовнішньої реклами. Вони дають клієнтам повну інформацію про організацію або магазин, торгову точку і ефективно привертають увагу проходячих повз людей. У великих супермаркетах і центрах, таблички вказують покупцям дорогу в необхідний відділ.

У процесі розробки зовнішнього вигляду і дизайну таблички використовується велика кількість якісних і сучасних матеріалів. Пластик, поліестер, оргскло і нержавіюча сталь доповнять сформований інтер'єр закладу і створять йому неповторний імідж.

види табличок

Технологія виробництва залежить від виду носія. Аплікації з плівок виготовляються із застосуванням ПВХ пластика певного розміру, нанесеного на самоклеючу плівку. Друк на плівці, на відміну від аплікації є повнокольорове зображення найкращої якості (1400 DPI) на прозорій або білій плівці.

За допомогою даної технології, легко виготовляти адресні, інформаційні, фасадні, офісні та інші види об'єктів для закладів. Фахівці компанії розроблять фірмовий логотип і продумають професійний зміст і неповторний дизайн табличок. Кольори, форми і розміри - не обмежені.

Плюси для бізнесу

Купити дизайн табличок за доступною ціною в «Артлайт»

Сучасна технологія виробництва, доступні ціни та першокласна робота фахівців компанії «Артлайт» дозволить купити дизайн табличок за доступною ціною. Швидка доставка і можливість використання послуг монтажника дозволять оперативно і якісно встановити рекламний об'єкт на потрібному місці.

Залишайте заявки на сайті «Артлайт» або телефонуйте за номером, вказаним вище. Зростання продажів, популяризація відомостей про заклад та формування статусу закладу - гарантовані.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto