UA|RU

Press wall, банер

 

Найрізноманітніші заходи, починаючи від корпоративів і закінчуючи врученням нагород за різні досягнення, проводяться з встановленим прес волом, на тлі якого фотографуються. Ви часто бачите таку конструкцію по телебаченню при врученні різних премій зірок екрану. Прес Волл використовують також як фотозона при проведенні свят.

Де встановлюють прес волл

Такі конструкції встановлюють всюди, де люди позують перед фотокамерою. Зазвичай це банерна тканина, натягнута на каркас. Зверху наносяться зображення за допомогою широкоформатного друку.

Приватні особи та організації з проведення свят часто замовляють весільний прес волл. Цей захід вимагає ретельної підготовки в деталях. Якщо Ви хочете купити прес волл на весілля, телефонуйте. Ми виготовимо ексклюзивний варіант. Ваші фотографії будуть оригінальними і барвистими.

Що таке бренд волл

Організації отримують моделі з зображенням корпоративної символіки, назва яких brand wall. Тут при друці використовується кольори фірми. На тлі такої конструкції проходять вручення нагород відзначилися співробітникам під час професійних свят і святкування Нового року.

Виготовлення прес волл по системі Джокер

Власне виробництво дозволяє нам пропонувати Вам оптимально низькі ціни і гарантує відмінну якість виробів. Крім виготовлення, наші фахівці здійснюють монтаж замовленої продукції. Якщо Ви не знаєте, як буде виглядати в підсумку робота, замовте розробку індивідуального дизайну.

Вартість press wall в РВК «Артлайт»

Остаточна ціна на модель залежить від розмірів полотна і того, які фарби будуть використовуватися при нанесенні малюнків. Додатково оплачується:

Про способи оплати читайте на відповідній сторінці сайту.

Як купити прес Волл в РВК «Артлайт»

Замовити будь-який виріб, що випускається нашою компанією - не складно. Зателефонуйте нам або зробіть заявку на розмову за допомогою функції сайту «зворотний дзвінок». Під час бесіди, менеджер уточнить всі деталі і вкаже повну вартість за всі види робіт.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

відгуки наших замовників

Мишко Володимир

директор Волинський ліцей ім. Нестора Літописця

«…Був вражений неймовірним реагуванням на термінові сроки виготовлення рекламних матеріалів. Дякуючи Вам мої плани реалізувались і наш ліцей прикрашає чудовий банер.…»

Семенів Сергій

підприємець

«…Замовляла банер. Компанії "Арт Лайт"проявила себе як завжди на високому рівні. Дякую за чітко окреслені терміни виконання заявлених робіт. Буду замовляти ще!…»

Press wall, банер
9.5 з 10 базується на 2 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Press wall, банер", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto