Таблички з композиту з гравіюванням

Виготовлення композитних табличок з лазерним гравіюванням

НАЙВИЩУ ЯКІСТЬ
НАЙВИЩУ ЯКІСТЬ
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
Таблички з композиту з гравіюванням

Композитні таблички з гравіюванням продовжують завойовувати все більше прихильників завдяки вишуканому зовнішньому вигляду за відносно низькою ціною.

Міцність матеріалу та естетична привабливість обробки роблять їх ідеальним вибором для використання як всередині, так і зовні приміщення. 

Види композитних табличок з гравіюванням

Композитні таблички з гравіюванням на замовлення є більш доступною альтернативою металевим табличкам. Вони виглядають вишукано та елітно, а за зовнішнім виглядом майже не відрізняться від дорогих та престижних аналогів з латуні та нержавійки.

Перш ніж придбати композитні таблички, треба визначитись з видом майбутнього виробу:

 • за кольором: імітація срібла, золота, бронзи, дерева, декоративного каменю або будь-який інший колір по шкалі RAL згідно з каталогом; 
 • за фактурою: дзеркальний глянець, шліфований сатин чи матовий;
 • за формою: квадратна/прямокутна, кругла/овальна, будь-яка під замовлення;
 • з рамкою/ без рамки — вивіска або табличка стандартної чи індивідуальної форми із внутрішньою окантовкою;
 • за можливістю комбінування з іншими матеріалами: акрилом, ПВХ, композитом іншої фактури, деревом, металом.  

Застосування

 • Зовнішня реклама. Таблички розміщуються над входами в приміщення або на фасадах будівель. Вони відображають логотипи, назви компанії та бізнесів.
 • Таблички на двері кабінетів відображають контакти та інформацію про фахівця або компанію.
 • Навігаційні таблички використовуються для напрямку та ідентифікації різних об'єктів. Вони можуть вказувати напрям до входу, рецепції, відділень.
 • Інформаційні таблички відображають найменування приміщень та локацій, передають важливу інформацію.
 • Іміджеві таблички розташовуються в зоні відпочинку вашого бізнесу, підкреслюють статус бренду, підвищують рівень довіри клієнтів.
 • Адресні таблички відображають назву адреси або номер будинку/квартири. Вони можуть бути як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання.

Особливості виготовлення

Композит — це сучасний будівельний матеріал, що використовується для виготовлення декоративних елементів та рекламних конструкцій. Ним оформлюють фасади будинків та офісів.

Лазерне гравіювання на композиті — особливий метод обробки, під час якого верхній шар знімається гравером, виявляючи шар основи (пластика). Таким чином на поверхні композиту формується зображення або текст.

Завдяки шаруватій структурі, цей матеріал має високі декоративні властивості, гарний металічний блиск, невелику вагу, пластичність та високу міцність. 

Ви можете ознайомитись із можливими поєднаннями матеріалів у нашому портфоліо на сайті. 

Якщо вже вирішили замовити табличку з композиту з гравіюванням, то саме час подумати про місце та спосіб монтажу. 

Ми пропонуємо декілька варантів кріплення виробу:

 • Просвердлені отвори діаметром 6 мм або 10 мм.
 • Дистанційні тримачі. Виготовлені з алюмінію та мають розмір: діаметр 16 мм, довжина 20 мм. Також, дистанційні тримачі включають анкери та шурупи для гіпсокартону.
 • Клейка 3М стрічка. Вона слугує альтернативним методом кріплення табличок та використовується переважно в інтер'єрі.

Ціна конкретного виробу складається з деяких чинників, які треба враховувати перед тим, як купити табличку з композиту з гравіюванням:

 • складність дизайну; 
 • розмір виробу;
 • спосіб кріплення або місце розміщення.

Розроблення дизайну, зняття мірок, доставка та послуги монтажу оплачуються окремо. 

Ми розрахуємо точну вартість перед оформленням замовлення.

Переваги композитних табличок з гравіюванням

Головна перевага композитних табличок з гравіюванням — це можливість імітації дорогих матеріалів, без втрати зовнішньої привабливості виробу. Матеріал, з якого виготовлена фірмова табличка, залишиться таємницею для клієнтів. Вони можуть бути абсолютно впевнені, що це латунь чи сталь, а насправді — якісно виготовлена табличка з алюмінієвого композиту.

Не забуваємо про інші, не менш важливі переваги табличок з композиту з гравіюванням.

 • Міцність та довговічність. Таблички з композиту витримують найважчі погодні умови та механічні впливи. 
 • Естетика та оригінальність. Композитні таблички з гравіюванням вирізняються своєю неповторним виглядом. Гравіювання додає їм елегантності та оригінальності, роблячи кожен виріб своєрідним та ефектним.
 • Індивідуалізація. Лазерне гравіювання забезпечує високу роздільну здатність для створення складних деталей та чітких деталізованих малюнків. Це дозволяє створювати неповторні вироби різних розмірів та матеріалів.
 • Швидкість та ефективність. Лазерне гравіювання – швидкий спосіб нанесення зображення на поверхню за допомогою концентрованого лазерного променя. Наше сучасне обладнання гравіює одиницю виробу менше ніж за 1 хвилину.
 • Екологічність матеріалу та процесу обробки. Композит придатен до вторинної переробки. Лазерне гравіювання не використовує хімічні речовини або інші шкідливі матеріали, що дозволяє йому бути екологічно безпечним методом обробки. Це дуже важлива перевага при виборі рекламних або інформаційних матеріалів, які часто потрібно змінювати.

Оплата і доставка

Замовити композитні таблички з гравіюванням ви можете подзвонивши за номерами на сайті, заповнивши онлайн заявку або форму зворотного дзвінку. 

Умови оплати: для фізичних осіб - 70% передоплати від суми договору; при оформленні стандартної продукції з каталогу - 100% передоплата за договором; можливість сплатити по розрахунковому рахунку з ПДВ чи  на рахунок приватного підприємця 3 категорії, згідно з договором; оплата на карту «ПриватБанку».

Умови доставлення: доставка по місту Рівне, по Україні та за кордон. Інформацію щодо компанії перевізників уточнюйте при оформленні замовлення.

Запитання / Відповіді

 • Який термін служби композитних табличок з гравіюванням?

  Термін використання композитних табличок з гравіюванням до 10 років.

 • Яка мінімальна кількість та сума замовлення?

  Мінімальна кількість табличок для замовлення - 1 шт. Мінімальна сума - 500 грн.

 • Який термін виготовлення?

  Термін виготовлення табличок з композиту з гравіюванням - 3-5 робочих днів.

 • Як розраховується вартість готової композитної таблички з гравіюванням?

  Ціна композитної таблички з гравіюванням залежить від складності дизайну, виду, розміру вивіски та способу кріплення.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти