UA|RU

Таблички з алюмінієвим профілем

 

У нашій компанії Ви можете замовити і купити таблички, зроблені з алюмінієвого профілю - міцні і, в той же час, привабливі. По суті, це своєрідний каркас, в який вставляється полотно з різних матеріалів:

ФОТО   ВІДЕО

При виготовленні табличок використовуються 2 види алюмінієвих профілів: несучий та багетні. У першому випадку в пази вставляються пластик, папір або метал з розміщеною на них рекламою. Застосовуються у виробництві настільних і модульних конструкцій. У другому варіанті крім таблички зверху встановлюється прозорий пластик або скло. Найчастіше, таким чином, роблять офісні та фасадні вироби, закріплюють постери, картини і інформацію на стендах.

Технологія випуску і вартість табличок з алюмінієвого профілю

Алюмінієвий профіль для табличок ріжеться відповідно до розмірів конструкції на 4 частини, краї утворюють гострий кут в 45 градусів. Після чого збирається модель, обрамлена з усіх боків. Кути скріплюються металевими елементами, що мають пружини і гвинти. Також встановлюються 2 підвіси, на які буде здійснюватися монтаж виробу. Ціна залежить від розмірів і кількості замовленого.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto