UA|RU

Виготовлення вивісок

 

Правильне розміщення рекламних вивісок дозволяє збільшити продажі в кілька разів. Це відмінний спосіб виділитися і привернути на себе увагу покупців. Це конструкції, перевірені часом. У наші дні технологія виробництва вивісок дозволяє випускати їх унікальними, несхожими на ті, що встановлені у конкурентів. Для випуску такої продукції необхідно мати:

Все це є в нашій компанії. Ми займаємося виготовленням та монтажем вивісок більше 10 років, рік від року відточуючи майстерність і вдосконалюючи методи виробництва і види виробів. Комплектуючі і основу ми закуповуємо безпосередньо у перевірених виробників, що гарантує низькі ціни. Кожен етап виробництва проходить під строгим контролем, в результаті чого ми сміливо даємо гарантію на кожен продукт нашої комплектації.

Етапи виготовлення зовнішніх рекламних вивісок

Виготовлення фасадної вивіски починається з ескізу, наданого замовником. Якщо такого немає, то ми розробляємо індивідуальний дизайн, виходячи з вимог клієнта. У цей час ми не раз проводимо узгодження нюансів замовлення. Після чого проект надходить в виробничий цех, де на його основі починається виготовлення вивіски із пластику, ПВХ або іншого матеріалу, вибраного покупцем.

ФОТО   ВІДЕО

Далі здійснюється монтаж конструкції на місці. Це трудомісткий процес, що вимагає застосування спеціальних знань і навичок. Самостійно здійснювати такі роботи складно без необхідного інструменту і умінь, тому рекомендуємо не заощаджувати на цьому важливому етапі.

 

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

відгуки наших замовників

Наталія Пасіула

Магазин "Кульбаба", директор

«…Єдина компанія, котра не розчарувала ні термінами виготовлення ні якістю. Респект Вам!…»

Анна Постольник (м.Царичанка)

секретар

«…Хочу висловити щиру вдячність працівникам "Артлайт" за дуже оперативне виготовлення якісних вивісок. Ви нас виручили.…»

Ірина Кузів

Майстер-стиліст

«…Дуже дякуємо компанії Артлайт і персонально менеджеру Альоні за небайдужість, уважність, розуміння і звичайно  фахове виконання всіх наших побажань! Дуже динамічна вивіска з паєток вийшла.…»

Виготовлення вивісок
9.6666666666667 з 10 базується на 3 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Виготовлення вивісок", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto