UA|RU

Встановлення світлодіодного екрану

 

Після купівлі світлодіодного екрану постає питання про те, як його закріпити на обраному місці так, щоб це було надійно і довговічно. Фахівці РВК «Артлайт» мають величезний досвід у встановленні led конструкцій будь-якого рівня складності. Ми знаємо всі тонкощі і нюанси цього непростого процесу.

Встановлення світлодіодного екрану - довірте цей процес професіоналам

Зібрати і провести якісний монтаж світлодіодного екрану можуть тільки високо кваліфіковані фахівці. Для цих процедур не підійдуть майстри «з вулиці» або ті, хто вміє кріпити банери і інші подібні рекламні конструкції. Ідеальний варіант встановлення світлодіодного екрану - залучення фахівців, які знаються на конструктивних особливостях цієї роботи. 

Специфіка встановлення світлодіодного екрана

Чому так важливо довірити монтаж професіоналам?

 1. Вартість відеоекрану в рази перевершує рекламний банер. Саме тому при неправильному встановленні, ви не тільки ризикуєте не заробити те, на що розраховуєте, а й можете понести серйозні витрати.
 2. Збір конструкції відбувається на місці монтажу. Тут дуже важливо перевірити справність всіх елементів моделі.
 3. Вуличний світлодіодний екран необхідно правильно захистити від несприятливих погодних умов і перепадів температури.
 4. Велика вага led конструкції вимагає застосування надійних і якісних кріплень, які витримають задане навантаження, забезпечуючи безпеку.
 5. Встановлення світлодіодного екрану повинно враховувати той факт, що періодично потрібна заміна вийшовших з ладу запчастин. Для цього потрібен доступ.

Вартість залежить від рівня складності проведення монтажу. Подробиці уточнюйте при замовленні.

Способи монтажу світлодіодного екрана

Існує кілька способів монтажу світлодіодного екрану в залежності від конструктивних особливостей обраної моделі і місця встановлення.

 1. Настінне кріплення. Тут існує два варіанти. Перший - навішування на стіну - найбільш простий. Найчастіше використовується у внутрішніх приміщеннях. Другий - монтування в фасад - застосовується зовні. Це найбільш складний спосіб, що вимагає експертизи і проведення проектних робіт.
 2. Монтаж на опори. Це самий часто використовуваний вид для демонстрації реклами на вулиці. Тут використовуються посилені конструкції з відкритим доступом до задньої частини світлодіодного екрана.
 3. Рамна конструкція використовується в тих випадках, коли неможливо провести встановлення на опори. Також застосовується цей вид у випадках певних конструктивних особливостей.
 4. Підвісний спосіб монтажу застосовується, як правило, всередині приміщень.
 5. Встановлення світлодіодного екрана на дах будівлі - один з найскладніших типів. Тут важливо дотримати всі узгодження, провести необхідні експертизи і провести розробку проекту. Тут поєднуються два види кріплення: настінні і рамні.
 6. Медіафасади. Тут застосовуються найскладніші технології. Необхідно прикріпити безліч led панелей на зовнішні стіни будівлі. Як і в попередньому випадку тут потрібна експертна оцінка, проект і підписання спеціальної документації у відповідних інстанціях.

Переваги замовлення монтажу світлодіодного екрану в РВК «Артлайт»

Ми рекомендуємо своїм покупцям замовити встановлення придбаної led конструкції в нашій РВК «Артлайт». Наші фахівці володіють новітніми техніками і сучасним обладнанням. Ми гарантуємо якість і несемо повну відповідальність за результат.

Пам'ятайте про те, що в разі неправильного кріплення і падіння led моделі, ви не зможете скористатися правом безкоштовного гарантійного обслуговування. Крім того, відповідальність за нанесення шкоди в разі падіння світлодіодного екрана на людей або автомобілі, ви понесете в повній мірі, якщо знехтуєте правилами техніки безпеки монтажу.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

відгуки наших замовників

Анатолій Нестерук

підприємець

«…Замовляв виготовлення світлодіодного екрана! Хвилювався за монтаж! Але хлопці виконали все настільки оперативно і чітко, що був здивований! У цій фірмі працюють справжні професіонали! Дякую за послуги!…»

Встановлення світлодіодного екрану
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Встановлення світлодіодного екрану", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

запитання - відповіді

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto