Відеоборд

Гарантуємо збільшення кількості звернень!

ВИСОКА ЯСКРАВІСТЬ
ВИСОКА ЯСКРАВІСТЬ
ВОДОНЕПРОНИКНИЙ І ПИЛОНЕПРОНИКНИЙ
ВОДОНЕПРОНИКНИЙ І ПИЛОНЕПРОНИКНИЙ
ТЕМПЕРАТУРНА СТІЙКІСТЬ
ТЕМПЕРАТУРНА СТІЙКІСТЬ
Відеоборд

Відеоборд - це окремостояча рекламна конструкція, на одній, двох, або трьох опорах транслюючою площиною якої є світлодіодний LED екран. Зазвичай вони бувають 3х2м, 4х2,3м, 6х3м, та монтуються обабіч великих доріг, або на площах міст.

Цифрові рекламні відео щити можуть бути настінними та окремо стоячими,  односторонніми та двосторонніми. Друга сторона може мати статичний постер, глуху задню стінку або інший світлодіодний дисплей.

Світлодіодний LED білборд може поставлятися з прямокутним або круглим стовпом. Ви можете замовити індивідуальний або стандартний розмір: 2х3м, 3х4м, 5х3м, 3х6м, 3х2м.

Тип світлодіодних модулів і крок пікселів: доступні модулі типу SMD RGB. Крок пікселя: це щільність пікселів відносно один одного. Чим менший крок, тим чіткіше зображення.

Ми пропонуємо  наступні моделі вуличних світлодіодних модулів для наших LED дисплеїв  P2.5/P4/P5/P6/P8/P10.

Вуличний світлодіодний відео борд можна встановити на фасаді приміщення, в ніші на фасаді будівлі, на одній колоні, на двох металевих колонах,  на арці над проїжджою частиною, на даху будівлі…

Приклади наших робіт

Світлодіодний LED екран | Відеоборд який працює на Вас 6х3м.

Висока яскравість

Висока яскравість

РВК Артлайт виробляє вуличні відео борди високої яскравості 5000-7000ніт, що дозвояє гарно відображати рекламну інформацію навіть в дуже сонячні дні. Таку яскравість ми отримуємо завдяки  технології інкапсуляції  SMD  світлодіодів 3-в-1.

Заголовок

Висока частота оновлення 1900-3840 Гц, безшовне зрощування, висока роздільна здатність, та рівна площина поверхні дає можливість добре бичити контент рекламного дисплею навіть при яскравому сонці. У нас також відсутнє неприємне мерехтіння дисплею на відео та фото фіксації.

Заголовок

Великий коефіцієнт контрастності та бездоганна якість перегляду, широкий кут огляду : 140° по горизонталі та 130° по вертикалі  -  все це дозволяє комфортно споглядати на екран  як фронтально, так і збоку під кутом.

Заголовок

 Тривалий час служби та низька деградація досягається завдяки застосуванню надійної системи вентиляції для розсіювання тепла.

Заголовок
Заголовок

Високий рівень захисту IP65 забезпечує відмінну якість зображення за будь- яких умов. Це досягається запатентованою конструкцією маски з високою водонепроникністю та пилонепроникністю. При встановленні на відкритому повітрі захист є серйозною справою. Спеціальний захист захищає його від небезпеки зовнішнього середовища. 

Відсутність деформації під сонячним світлом завдяки використанню анти-УФ-модульної маски, анти-окислювальної рамки модуля із захистом від деформації.

Заголовок


Наші відео борди призначені для роботи в будь-яку погоду зовнішнього середовища. Високий ступінь захисту IP65 підходить для зимових і холодних регіонів як Україна та країни Північної Європи.

Заголовок

За допомогою комп’ютера, Wi-Fi, 4G, USB, дистанційного керування, Інтернету, мобільного телефону, планшета тощо. Так, ви можете контролювати за допомогою зручного керування. Багато екранів разом? Не біда, ваш ноутбук може керувати ними з любої точки світу де є інтернет.

Відгуки наших клієнтів

Руслан Марченко

Руслан Марченко

15 серпня 2019

Привіт любі друзі, замовив відеоборт у цієї компанії з монтажем, все здійснили швидко та круто! Я рекомендую дану компанію.


Відеоборд
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Відеоборд", з доставкою та монтажем по Україні

Запитання / Відповіді

 • Ви торгова компанія чи виробник?

  РВК Артлайт є професійним виробником відеобордів, який протягом 15 років працює в індустрії світлодіодних дисплеїв з професійною командою майстрів і конструкторів та кваліфікованою командою контролю якості.

 • Як керувати відеобортом ?

  Ми використовуємо систему управління Nova та HD. Управління асинхронне та синхронне.Підтримка APP/телефон/WIFI/ноутбук/ПК/хмарне керування. Керувати екраном дуже легко і зручно.

 • Які подальші дії після звернення до нас ?

  Після звернення у нашу компанію, ми вислухаємо Ваші побажання, запропонуємо найкращий варіант, або вирішення вашої проблеми. Будете мати можливість відстежувати своє замовлення та отримувати інформацію про кожен крок і його деталі. Навчимо Вас, як встановити програму та транслювати інформацію на екрані. Після встановлення екрана, подбаємо про подальше гарантійне обслуговування при потребі.

 • Який термін виготовлення?

  Як правило, виготовлення та встановлення займе від 15 до 25 днів після отримання вашої передоплати. Конкретний час доставки залежить від товарів, габаритів і кількості вашого замовлення.

 • Який термін гарантії ?

  Стандартна гарантія на вироби становить 1 рік. При бажанні клієнта, гарантія може бути продовжена, але при будь-якій проблемі після гарантійного терміну, можете звернутися до нашої компанії і ми допоможемо її вирішити.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти