Несвітлові об'ємні букви

Для добре освітлених місць або там, де немає потреби в додатковому підсвічуванні - несвітлові об'ємні символи і букви - відмінний варіант. При бажанні, поверх таких конструкцій, є можливість монтувати лампи. Використовувані в роботі матеріали не іржавіють і не пропускають вологу. Завдяки цій перевазі таблички об'ємні букви кріплять на фасаді і вхідній групі будівлі. Ще один плюс - легкість, що дозволяє здійснювати монтаж в будь-якому необхідному місці, без обмеження на навантаження. Конструкції також застосовуються в інтер'єрі приміщень.

ВИГОТОВЛЕННЯ НЕСВІТЛОВИХ ОБ'ЄМНИХ ЛІТЕР В КОМПАНІЇ «АРТЛАЙТ»

Ми випускаємо об'ємні несвітлові букви на власному виробництві. Моделі складаються з комплексу таких матеріалів, як:

Конструкція тримається на каркасі зі сталі товщиною близько 2 мм. Після того, як модель зібрана, її можна пофарбувати або обклеїти плівкою за бажанням замовника. Також ми розробимо індивідуальний дизайн, якщо у Вас немає свого ескізу. Залежно від застосування додаткових функцій, а також обсягу роботи і того, скільки матеріалу використовується, формується кінцева ціна на несвітлові об'ємні літери. Вартість уточнюйте у наших фахівців.

ЗАМОВИТИ РЕКЛАМНІ КОНСТРУКЦІЇ В РВК «АРТЛАЙТ»

Купити несвітлові об'ємні літери Ви можете в один клік, натиснувши кнопку зворотного зв'язку на екрані. Залиште свій номер телефону, і ми зателефонуємо Вам протягом хвилини в робочі дні. Для полегшення вибору пропонуємо переглянути більше фото та відео вивісок.

Відгуки наших клієнтів

Гетьманчук Петро Васильович

Гетьманчук Петро Васильович

27 червня 2022

Звертався до компанії "Артлайт", яка робила мені рекламу. Я дуже задоволений роботою. Їхня художня розробка, все відповідає моєму замовленню. Звертався до них вже неодноразово. Роботу виконують завжди в терміни і дуже якісно. Тому рекомендую, за рекламою - до Артлайт.


Несвітлові об'ємні букви
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Несвітлові об'ємні букви", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти