Об'ємні літери з ПВХ

Виготовлення світлових літер строго заводським способом

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ
НАЙВИЩА ЯКІСТЬ
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
Об'ємні літери з ПВХ

Популярність об'ємні букви з ПВХ здобули завдяки бюджетній вартості, тривалого терміну експлуатації, можливості розміщення як всередині приміщень, так і зовні. Для внутрішнього споживання використовують товщину основи від 2 до 4 мм, а для зовнішнього - від 6 до 10 мм.

За ними не потрібен особливий догляд, досить періодично проводити мийку. Крім цього, перевагою матеріалу полівінілхлориду є відмінна стійкість до перепадів температур і різних несприятливих погодних умов. Для додаткового захисту і привабливості зовнішнього вигляду конструкції часто обклеюють плівкою того ж кольору, що і сама основа.

Також безсумнівним плюсом є екологічна безпека продукції. А найголовніше в такій рекламі - ефективність.

ВИГОТОВЛЕННЯ ОБ'ЄМНИХ ЛІТЕР З ПВХ В РВК «АРТЛАЙТ»

Виготовлення об'ємних літер для інтер'єру та зовнішнього монтажу з ПВХ відбувається на нашому виробництві, де здійснюємо суворий контроль якості на всіх етапах. Всі складові ми закуповуємо безпосередньо, що гарантує низькі ціни.

АСОРТИМЕНТ ОБ'ЄМНИХ ЛІТЕР З ПВХ

Матеріал для конструкцій може бути:

  • Жорстким або пластичним.
  • Ущільненим або легким.
  • Білим або кольоровим.

Ми пропонуємо Вам вибір з 8 різних відтінків, з товщиною до 5 мм. Біла основа більш міцна і досягає 20-міліметрової товщини.

ВАРТІСТЬ ОБ'ЄМНИХ ЛІТЕР З ПВХ І ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Ціна на об'ємні букви ПВХ залежить від того, який полівінілхлорид ви виберете з пропонованих, а також від загального обсягу роботи. Суму Ви можете дізнатися тоді, коли будете замовляти конструкцію. Щоб купити рекламну продукцію зателефонуйте нашим менеджерам. Для полегшення вибору пропонуємо переглянути більше фото та відео вивісок.

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: