UA|RU

Об'ємні букви з ПВХ

 

Популярність об'ємні букви з ПВХ здобули завдяки бюджетній вартості, тривалого терміну експлуатації, можливості розміщення як всередині приміщень, так і зовні. Для внутрішнього споживання використовують товщину основи від 2 до 4 мм, а для зовнішнього - від 6 до 10 мм.

За ними не потрібен особливий догляд, досить періодично проводити мийку. Крім цього, перевагою матеріалу полівінілхлориду є відмінна стійкість до перепадів температур і різних несприятливих погодних умов. Для додаткового захисту і привабливості зовнішнього вигляду конструкції часто обклеюють плівкою того ж кольору, що і сама основа.

Також безсумнівним плюсом є екологічна безпека продукції. А найголовніше в такій рекламі - ефективність.

Виготовлення об'ємних літер з ПВХ в РВК «Артлайт»

Виготовлення об'ємних літер для інтер'єру та зовнішнього монтажу з ПВХ відбувається на нашому виробництві, де здійснюємо суворий контроль якості на всіх етапах. Всі складові ми закуповуємо безпосередньо, що гарантує низькі ціни.

ФОТО   ВІДЕО

Асортимент об'ємних літер з ПВХ

Матеріал для конструкцій може бути:

Ми пропонуємо Вам вибір з 8 різних відтінків, з товщиною до 5 мм. Біла основа більш міцна і досягає 20-міліметрової товщини.

Вартість об'ємних літер з ПВХ і оформлення замовлення

Ціна на об'ємні букви ПВХ залежить від того, який полівінілхлорид ви виберете з пропонованих, а також від загального обсягу роботи. Суму Ви можете дізнатися тоді, коли будете замовляти конструкцію. Щоб купити рекламну продукцію зателефонуйте нашим менеджерам. Для полегшення вибору пропонуємо переглянути більше фото та відео вивісок.Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto