UA|RU

Об'ємні букви з акрилу

 

Останнім часом стрімко набирає популярність використання об'ємних літер в рекламних цілях, з різних матеріалів. Вироби з акрилу полюбилися багатьом за простоту форм і оригінальний дизайн. Крім цього, така продукція відрізняється такими характеристиками, як:

Такі конструкції виробляються для застосування як усередині приміщень, так і зовні.

Виготовлення об'ємних літер з акрилу у РВК «Артлайт»

Комплектуючі для виготовлення об'ємних букв із акрилу ми закуповуємо у надійних постачальників. Деталі для моделей наші співробітники випилюють на виробництві на фрезерних верстатах або застосовуючи спеціальний професійний лазер. Другий метод дозволяє досягти досконалості в найскладніших випадках. Після того, як готова основа, до неї прикріплюються бічні частини. Кожен етап робіт строго контролюється, завдяки чому ми сміливо гарантуємо Вам високу якість продукції за прийнятними цінами.

Колір і прозорість пластику, з якого виробляються об'ємні акрилові букви Ви обираєте самостійно або з допомогою наших фахівців.

Вибір матеріалу виготовлення та способи підсвічування

Ми пропонуємо конструкції з матеріалу наступних категорій:

ФОТО   ВІДЕО

Визначаючись з підбором, не забудьте врахувати джерело підсвітки об'ємних літер з акрилу. По Ваших бажаннях і виходячи з конструктивних особливостей моделі, ми пропонуємо установку одного з наступних варіантів підсвічування:

Купівля об'ємних літер з акрилу в РВК «Артлайт»

Щоб купити об'ємні букви з акрилу в нашій компанії, потрібно замовити індивідуальне виготовлення за вказаними на сайті телефонами. Так само Ви можете дізнатися повну вартість замовлення. Ціна на конструкції залежить від таких факторів, як:

Для точного розрахунку габаритів рекомендуємо скористатися функцією виїзду замірників на об'єкт. Приклади зроблених нашими фахівцями робіт Ви можете подивитися в розділі «фотографії». Для легшого вибору пропонуємо переглянути більше фото та відео вивісок.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

відгуки наших замовників

Андрій Марковський

Кафе "Coffee Shop", директор

«…Хочеться висловити свою вдячність РВК "Артлайт" за високий професіоналізм у виробництві реклами! Об'ємні букви із акрилу, які змінюють свій колір за допомогою пульту керування, стали чудовою прикрасою для нашого кафе. Окреме дякую за ваш підхід до роботи, все на вищому рівні. Даю гарантію, що це не кінець нашій з вами співпраці, а також хочу побажати удачі та процвітання вашій компанії.…»

Об'ємні букви з акрилу
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Об'ємні букви з акрилу", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto