Світлодіодний екран в Луцьку

Трансляція відеороликів на LED-екранах привертає увагу покупців краще за інші зовнішні формати і підвищує трафік торгової точки. Екрани розміщують:

  •  в торгових центрах;
  •  на фасадах будівель;
  •  в офісних центрах; 
  • на рекламних і концертних заходах. 

Яскраві фарби і чітке зображення помітні оку вже з 200 м.

КІЛЬКА ПРИЧИН КУПИТИ LED - ЕКРАН

 LED - екран - універсальна технологія. Його можна змонтувати як в приміщенні, так і на вулиці. Конструкція не обмежена в розмірах, зображення високої яскравості є навіть при яскравому сонячному освітленні, а трансляція контенту проходить в режимі 24/7. Ці плюси доповнюються простотою обслуговування і довгим терміном експлуатації (ресурс роботи 100 000 годин).

ТЕХНОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ 

Зображення на панелі формується за рахунок світіння світлодіодів, щільно розташованих один до одного всередині осередків-модулів. З безлічі модулів збирається форма потрібного розміру. Технологія не стоїть на місці і сьогодні виробники пропонують гнучкі екрани (світлодіоди в них розташовані на жорсткій сітці), а також прозорі конструкції, крізь які добре видно приміщення. Вони не тільки транслюють ролики, але і формують стильний, сучасний інтер'єр.

КІЛЬКА ПРИЧИН КУПИТИ LED - ЕКРАН

УСТАНОВКА ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ В ЛУЦЬКУ 

РВК «Артлайт» пропонує виготовлення та обслуговування будь-яких рекламних конструкцій. Ми працюємо в: м Володимир-Волинський, Горохів, Камінь-Каширський, Ківерці, Ковель, Луцьк, Любомль, Маневичі, Ратне, Рожище; смт Іваничі, Локачі, Любешів, Стара Вижівка, Турійськ, Шацьк та інших регіонах України.

 Якщо ви хочете купити світлодіодний екран, ми забезпечимо якість і оперативність роботи і в короткі терміни зробимо привабливий рекламний носій.

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: