UA|RU

Світлодіодний екран Луцьк

 

Трансляція відеороликів на LED-екранах привертає увагу покупців краще за інші зовнішні формати і підвищує трафік торгової точки. Екрани розміщують:

Яскраві фарби і чітке зображення помітні оку вже з 200 м.

Кілька причин купити Led - екран

LED - екран - універсальна технологія. Його можна змонтувати як в приміщенні, так і на вулиці. Конструкція не обмежена в розмірах, зображення високої яскравості є навіть при яскравому сонячному освітленні, а трансляція контенту проходить в режимі 24/7. Ці плюси доповнюються простотою обслуговування і довгим терміном експлуатації (ресурс роботи 100 000 годин).

Технологічні характеристики

Зображення на панелі формується за рахунок світіння світлодіодів, щільно розташованих один до одного всередині осередків-модулів. З безлічі модулів збирається форма потрібного розміру. Технологія не стоїть на місці і сьогодні виробники пропонують гнучкі екрани (світлодіоди в них розташовані на жорсткій сітці), а також прозорі конструкції, крізь які добре видно приміщення. Вони не тільки транслюють ролики, але і формують стильний, сучасний інтер'єр.

Установка зовнішньої реклами в Луцьку

РВК «Артлайт» пропонує виготовлення та обслуговування будь-яких рекламних конструкцій. Ми працюємо в: м Володимир-Волинський, Горохів, Камінь-Каширський, Ківерці, Ковель, Луцьк, Любомль, Маневичі, Ратне, Рожище; смт Іваничі, Локачі, Любешів, Стара Вижівка, Турійськ, Шацьк та інших регіонах України.

Якщо ви хочете купити світлодіодний екран, ми забезпечимо якість і оперативність роботи і в короткі терміни зробимо привабливий рекламний носій.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto