Обслуговування світлодіодного екрану

Навіть самі високоякісні Led конструкції час від часу виходять з ладу частково або повністю. Від того, де ви купили світлодіодний екран, залежить те, наскільки часто ви будете його ремонтувати, і в яку вартість це обійдеться. РВК «Артлайт» має власне виробництво, що гарантує вам не тільки низькі ціни при купівлі, але і якість продукції та обслуговування.

ОБСЛУГОВУВАННЯ СВІТЛОДІОДНОГО ЕКРАНУ: БЕЗКОШТОВНЕ І ПЛАТНЕ

Купуючи світлодіодний екран в нашій компанії, ви отримуєте повний комплекс послуг. Ми навчимо вас керувати обраною конструкцією і встановимо програмне забезпечення на ваш робочий комп'ютер. Крім цього, ви дізнаєтеся, як стежити за станом придбаної Led моделі так, щоб максимально довго збільшити термін експлуатації, економлячи при цьому. На всю нашу продукцію поширюється гарантія. В цей час обслуговування відбувається безкоштовно, за винятком деяких випадків неправильного догляду за світлодіодним екраном. 

Пам'ятайте про те, що важливо проводити періодично чистку конструкції. В умовах сучасного міста, де багато пилу і бруду, яскравість втрачається, а вентиляція моделі забивається досить швидко. Щоб продовжити термін служби світлодіодного екрана, не доводячи до повної поломки, замовляйте очищення високим тиском не менше одного разу на рік. Ці роботи проводяться спеціалізованими клінінговими компаніями і не входять у вартість за гарантійними зобов'язаннями.

ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ СВІТЛОДІОДНОГО ЕКРАНУ

 В день придбання світлодіодного екрана ми видаємо спеціальний талон. Цей документ надає вам право на безкоштовне гарантійне обслуговування протягом року з моменту оформлення покупки. Якщо за цей час відбудеться поломка, ми виправимо проблему за свій рахунок. 

Якщо ви перебуваєте далеко від нас, зателефонуйте нам, і ми пояснимо, як вислати несправну модель на експертизу і діагностику для визначення типу дефекту. Якщо випадок потрапляє під гарантійні зобов'язання, після ремонту ми надішлемо вам назад світлодіодний екран в справному стані. 

Зверніть увагу на те, щоб гарантійний талон був заповнений в суворій відповідності з даними купленої моделі. Сюди включаються: 

  • серійний номер; 
  • дата продажу; 
  • найменування товару; 
  • підпис продавця; 
  • назва, адреса і друк організації. 

Якщо документи оформлені невірно або загублені покупцем, ремонтні роботи проводяться на платній основі. Також є ряд випадків, що не потрапляють під гарантійне обслуговування світлодіодного екрана.

ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ СВІТЛОДІОДНОГО ЕКРАНУ

ЯКІ ВИПАДКИ НЕ ПОТРАПЛЯЮТЬ ПІД ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ СВІТЛОДІОДНОГО ЕКРАНА 

Якщо поломка сталася з вашої вини або були не дотримані правила монтажу та / або користування, то ремонт здійснюється на платній основі. Звертайтеся тільки в ту компанію, де купили виріб. Не намагайтеся відкрити конструкцію і провести ремонт своїми силами. Також не варто віддавати світлодіодний екран на обслуговування в сторонню організацію. У цих випадках ви втрачаєте можливість відновити робочий стан з гарантійного талону. 

У нашій компанії разом з купівлею Led моделей ви можете замовити встановлення. Якщо Ви вирішили самостійно провести монтаж купленої конструкції, майте на увазі, що неправильно вбудовані кріплення можуть послужити причиною падіння світлодіодного екрана. В такому випадку ремонт проводиться за ваш рахунок. 

ВАРТІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ СВІТЛОДІОДНОГО ЕКРАНУ В РВК «АРТЛАЙТ» 

Ціна на обслуговування залежить від таких характеристик, як:

  •  місце встановлення;
  •  габаритні параметри; 
  • складність несправності.

 З усіх питань, що стосуються гарантійного обслуговування, ви можете звернутися до наших фахівців. Також не забувайте уважно вивчати договір купівлі-продажу, в якому обумовлені всі тонкощі.

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: