Світлодіодний екран у Львові

Як виділити своє повідомлення серед інформаційного шуму? Вибираєте відео-формати, щоб транслювати ролики 24/7 - встановіть led - екран. Це дуже просте і найбільш вигідне рішення, яке підвищить увагу покупців і заощадить витрати на рекламу.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 Конструкція складається з безлічі блоків різного розміру. За рахунок цього ми можемо зібрати монітор будь-якого розміру. Дозвіл світлодіодного екрану залежить від щільності примикання один до одного світлодіодів. Цей крок починається від 10 мм. У моніторах формату HD, крок починається від 2 мм. Відстань впливає на чіткість зображення і яскравість фарб. Зображення HD-якості сприймається оком навіть при найяскравішому сонячному світлі вже з 200 метрів.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ПЕРЕВАГИ ФОРМАТУ

 Плюси повнокольорового зображення з високою роздільною здатністю очевидні. Світлодіоди мають ресурс горіння до 100 000 годин. Програма управління включена в комплект поставки, температурний режим роботи становить від - 50 ° С до + 60 ° С, легка вага конструкції дозволяє розмістити її на будь-яких поверхнях. LED - екрани бувають декількох видів:

ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ LED-ЕКРАНУ У ЛЬВОВІ

Якщо вам потрібен світлодіодний екран, РВК «Артлайт» раді запропонувати свої послуги. Ми працюємо в таких містах як: Львів, Борислав, Дрогобич, Моршин, Новий Розділ, Самбір, Стрий, Трускавець, Червоноград; Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Кам'янка-Бузька, Миколаїв, Мостиська, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Турка, Яворів. 

Ми пропонуємо широкий діапазон якісних рекламних послуг за вигідними цінами для процвітання вашого бізнесу.

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: