UA|RU

Світлодіодний екран Запоріжжя

 

Щоб запам'ятатися покупцеві, товар має бути помітний у великому океані інформаційного шуму, який оточує людину щодня. У цій гонці найбільш впевнено почуваються візуальні формати. Популярність відео-контенту тільки зростає, і маркетологи враховують це при плануванні рекламних компаній. При цьому, вартість хвилини ефірного часу як і раніше залишається дуже високою. Щоб не обмежувати себе в кількості трансляцій ваших кращих роликів - варто купити світлодіодний екран.

Переваги установки лід-екрану

Варіанти дизайну


LED-екрани бувають прозорими і гнучким - технології постійно розвиваються і пропонують нові формати. Відео-стіна оригінальної форми прикрашає будь-який інтер'єр і надає йому актуальний стиль.

Де купити екран в Запоріжжі


Замовте установку в РВК «Артлайт» в м. Бердянськ, Василівка, Велика Білозерка, Вільнянськ, Гуляйполе, Запоріжжя, Кам'янка-Дніпровська, Мелітополь, Оріхів, Пологи, Приморськ, Токмак; смт Більмак, Веселе, Михайлівка, Новомиколаївка, Приазовське, Розівка, Чернігівка, Якимівка. Ми використовуємо тільки якісні комплектуючі, що забезпечує термін служби монітора до 100 000 годин горіння.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto