Світлодіодний екран в Запоріжжі

Щоб запам'ятатися покупцеві, товар має бути помітний у великому океані інформаційного шуму, який оточує людину щодня. У цій гонці найбільш впевнено почуваються візуальні формати. Популярність відео-контенту тільки зростає, і маркетологи враховують це при плануванні рекламних компаній. При цьому, вартість хвилини ефірного часу як і раніше залишається дуже високою. Щоб не обмежувати себе в кількості трансляцій ваших кращих роликів - варто купити світлодіодний екран.

ПЕРЕВАГИ УСТАНОВКИ ЛІД-ЕКРАНУ

  •  Ви транслюєте інформацію про товар в постійному форматі;
  •  Установка легко обслуговується за допомогою програми, яка входить в комплект, необхідний тільки комп'ютер та інтернет; 
  • Ви можете встановити монітор будь-якого розміру, від маленького для торгової точки до величезного вуличного;
  •  Якість світлодіодів забезпечує чіткість і яскравість зображення.

 ВАРІАНТИ ДИЗАЙНУ 

LED-екрани бувають прозорими і гнучким - технології постійно розвиваються і пропонують нові формати. Відео-стіна оригінальної форми прикрашає будь-який інтер'єр і надає йому актуальний стиль.

ПЕРЕВАГИ УСТАНОВКИ ЛІД-ЕКРАНУ

ДЕ КУПИТИ ЕКРАН В ЗАПОРІЖЖІ 

Замовте установку в РВК «Артлайт» в м. Бердянськ, Василівка, Велика Білозерка, Вільнянськ, Гуляйполе, Запоріжжя, Кам'янка-Дніпровська, Мелітополь, Оріхів, Пологи, Приморськ, Токмак; смт Більмак, Веселе, Михайлівка, Новомиколаївка, Приазовське, Розівка, Чернігівка, Якимівка. 

Ми використовуємо тільки якісні комплектуючі, що забезпечує термін служби монітора до 100 000 годин горіння.

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: