Світлодіодний екран у Чернівцях

Електронне табло допомагають привертати увагу покупців, продавати товар, збільшують впізнаваність бренду. Транслювати рекламу на LED - екранах можна в безперервному форматі. Це якісно відрізняє ресурс від ТБ і інтернет реклами і оптимізує вартість трансляцій.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 Електронне табло прості в установці і зручні в експлуатації. Ресурс горіння світлодіодів, з яких складається зображення до 100 000 годин. Програма для управління входить в комплект поставки і не вимагає додаткових вкладень. Розміри монітора можуть бути будь-які, в залежності від ваших потреб і місця, де розташується монітор. Вуличні екрани помітні вже з 300 м. Роздільна здатність світлодіодного екрану залежить від кроку світлодіодів - на якій відстані один від одного вони розташовані. Стандартна відстань починається від 10 мм. Чим більше розмір монітора, тим більше може бути відстань, без втрати якості сприйняття.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ПЛЮСИ ДЛЯ БІЗНЕСУ

 Відео формат реклами найбільш запам'ятовуваний для користувачів. Яскраві візуальні образи викликають позитивні емоції і формують асоціативний ряд з брендом. Сучасний покупець цінує активну взаємодію з брендом, що підкреслює його важливість для компанії.

 ВСТАНОВИТИ ЕКРАН В УКРАЇНІ

 Замовте комплект обладнання в РВК «Артлайт» і приготуйтеся до збільшення трафіку клієнтів. Ми працюємо в таких населених пунктах як: Вижниця, Герца, Заставна, Кіцмань, Новоселиця, Сокиряни, Сторожинець, Хотин; Глибока, Кельменці, Путила. 

Швидко, зручно, якісно, з гарантією!

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: