Роздільна здатність світлодіодного екрану

Роздільна здатність - це дуже важлива характеристика будь-якого світлодіодного екрана, де розмір визначає якість трансльованого відеоряду. РВК «Артлайт» пропонує широкий асортимент різних led конструкцій з різним піксельним кроком, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для перегляду рекламних відеороликів з будь-якої відстані.

РОЗДІЛЬНА ЗДАТНІСТЬ СВІТЛОДІОДНОГО ЕКРАНУ - ВИБИРАЄМО МОДЕЛЬ З ОПТИМАЛЬНИМИ ПАРАМЕТРАМИ ДЛЯ ІДЕАЛЬНОЇ КОНТРАСТНОСТІ

Роздільна здатність безпосередньо залежить від того, скільки пікселів розташовано на певній площі. Чіткість зображення вище, коли більша щільність світлодіодних ламп. Важливо також враховувати такий факт, як відстань, з якої відбуватиметься трансляція.

РОЗДІЛЬНА ЗДАТНІСТЬ СВІТЛОДІОДНОГО ЕКРАНУ - ВИБИРАЄМО МОДЕЛЬ З ОПТИМАЛЬНИМИ ПАРАМЕТРАМИ ДЛЯ ІДЕАЛЬНОЇ КОНТРАСТНОСТІ

Для отримання якісної деталізації динамічних картинок на led екрані, крок між лампочками повинен приблизно відповідати дистанції перегляду. Наприклад, проміжок між пікселями 2 мм оптимально виглядає з 2-х метрів, 8 мм - з 8 ми метрів і так далі. Допускається невеликий розбіг «+/-». Якщо ці цифри будуть мати велику різницю між собою, то втрачається контрастність зображення.

Потрібно також враховувати формат світлодіодного екрана, де співвідношення ширини і висоти можуть бути:

  • 16:9; 
  • 4:3.

Кожному з цих параметрів відповідає своя роздільна здатність. Це певні стандарти. Якщо формат буде іншим, то необхідно виготовлення моделі за індивідуальним замовленням.

Вуличні і внутрішні (для приміщень) led конструкції мають свої відмінності роздільної здатності.

ВИБІР РОЗДІЛЬНОЇ ЗДАТНОСТІ СВІТЛОДІОДНОГО ЕКРАНУ ДЛЯ ПРИМІЩЕННЯ В РВК «АРТЛАЙТ»

При монтажі всередині приміщень вибираються різні світлодіодні екрани, виходячи з вищевказаних параметрів. На маленькій площі доцільно вибирати модель з меншим кроком піксельних елементів. Для великих дистанцій відстань між лампочками має бути більше. Наша компанія виготовляє LED екрани, які підходять під будь-які потреби. Тут представлена роздільна здатність з піксельним кроком:

ВИБІР РОЗДІЛЬНОЇ ЗДАТНОСТІ СВІТЛОДІОДНОГО ЕКРАНУ ДЛЯ ПРИМІЩЕННЯ В РВК «АРТЛАЙТ»
  • p2.5; 
  • p3; 
  • p4; 
  • p5; 
  • p6; 
  • p8; 
  • p10.

Відповідно відстань перегляду тут можлива від 2,5 до 10 метрів.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти