Світлодіодний екран в Івано-Франківську

Яскраві відеоролики незмінно залишаються одним з найбільш запам'ятовуваних форматів реклами. Саме тому все частіше власники бізнесу вибирають якісний відеоконтент для популяризації своїх товарів. Щоб не розоритися на TV і інтернет-рекламі, встановіть власний LED-монітор для трансляції роликів. Це можна зробити в будь-якому зручному місці, як в приміщенні, так і на вулиці. Привертає увагу потенційних покупців за невеликі гроші.

МОЖЛИВОСТІ LED-КОНСТРУКЦІЙ

  •  установка екранів будь-яких розмірів за потребами замовника;
  •  низьке споживання електроенергії; 
  • висока якість зображення і звуку;
  •  довговічність служби;
  •  простота обслуговування; 
  • швидка окупність.

 ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 При виборі світлодіодної установки звертайте увагу на роздільну здатність. Чим менше крок пікселя, тим вище якість картинки. Світлодіоди, з яких складається «начинка» блоків, мають ресурс горіння до 100 000 годин. Яскравість зображення не втрачається навіть при денному освітленні і сонячній погоді. Діапазон робочих температур становить від - 50 ° С до + 60 ° С °.

МОЖЛИВОСТІ LED-КОНСТРУКЦІЙ

ДЕ ЗАМОВИТИ РЕКЛАМНІ КОНСТРУКЦІЇ В УКРАЇНІ 

РВК «Артлайт» пропонує послуги з виготовлення світлодіодних екранів під «ключ». Ми працюємо більше 10 років і приймаємо замовлення в таких населених пунктах як: Івано-Франківськ, смт Богородчани, Верховина, Рожнятів; м. Галич, Городенка, Долина, Калуш, Коломия, Косів, Надвірна, Рогатин, Снятин, Тисмениця, Тлумач. 

Реклама була і залишається двигуном торгівлі в будь-яких сферах бізнесу. Вибирайте надійних і досвідчених підрядників і отримуйте результат!

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: