UA|RU

Світлодіодний екран Кропивницький

 

Оригінальні рекламні ролики є одним з найбільш ефективних форматів серед безлічі форм реклами. Щоб привернути увагу покупців, встановіть в зоні охоплення світлодіодний екран, або стіну. Так ви підвищите привабливість торгової точки.

Технічні характеристики установки

Все це робить LED - екран вигідним рекламним носієм. Це економія на розміщенні платної реклами, швидка окупність, підвищення трафіку і запам'ятовування.

Виготовлення LED-екранів «під ключ»

РВК «Артлайт» пропонує послуги з виготовлення світлодіодних конструкцій для вулиць і приміщень. Ми працюємо в Україні і створюємо зовнішню рекламу в м Кропивницькому, а також в таких містах як: м. Благовіщенськ, Бобринець, Гайворон, Долинська, Знам'янка, Кропивницький, Мала Виска, Новомиргород, Новоукраїнка, Олександрія, Світловодськ; смт Вільшанка, Голованівськ, Добровеличківка, Компаніївка, Новгородка, Новоархангельськ, Олександрівка, Онуфріївка, Петрове, Устинівка.

 Виділяйтеся серед інформаційного шуму яскравим і чітким зображенням, якісним звуком, оригінальним форматом - це підвищить успішність вашого бізнесу.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto