UA|RU

Світлодіодний екран Київ

 

Рекламні відео-щити і подібні конструкції стають одним з найбільш популярних форматів. Вони забезпечують увагу до товару і високу запам'ятовуваність. Гарний візуальний ряд завжди більш ефективно впливає на потенційного покупця, ніж будь-які слова.

Як працює конструкція?

Роздільна здатність світлодіодного екрану залежить від щільності примикання світлодіодів. Крок пікселя може становити 10, 16, 20 мм, в особливо просунутих моделях починається від 2 мм. Компанія «Артлайт» може виготовити монітор будь-якого розміру під завдання замовника, в тому числі:

Різноманітність форматів дозволяє знайти рішення щодо збільшення купівельного потоку, а також створення сучасного, стильного, привабливого інтер'єру торгової точки.

Переваги для бізнесу

Де замовити LED-екран в Україні

Якщо вам потрібен світлодіодний екран, зверніться в РВК «Артлайт». Вже більше 10 років ми працюємо в містах Київ, Вишгород, Біла церква, Тетіїв, Миронівка, Бориспіль, Макарів, Бровари, Васильків, Переяслав-Хмельницький, Бородянка, Рокитне, Кагарлікк, Іванків, Обухів, Баришівка, Богуслав, Фастів, Сквира, Тараща , Яготин, Володарка, Ставище, Згурівка. Красятичі.

 Якість, оптимальні терміни і вигідна ціна - це лише кілька факторів, які зроблять наше співробітництво приємним і ефективним для вас.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto