UA|RU

Світлодіодний екран Полтава

 

Світлові вивіски і великі монітори з трансляцією відеороликів завжди притягують увагу перехожих. Магазини, торгові центри і окремі компанії нерідко роблять ставку на збільшення трафіку саме на цей формат реклами. Серед них популярні світлодіодні екрани, які розташовуються як в приміщеннях, так і на вулицях. На монітор виводиться картинка в режимі 24/7, зображення відмінно помітно оку навіть в сонячний день.

Широкі можливості LED-моніторів

Високі технології створюють яскраві повнокольорові зображення з хорошою різкістю. Це можливо завдяки світлодіодам, які лежать в основі конструкції. Вони забезпечують режим горіння і мають ресурс в 100 000 годин. Установка має легку вагу, проста в управлінні і економно витрачає електроенергію. На вуличних екранах корпус має підвищену міцність для коректної роботи в різних температурних режимах (діапазон роботи: від -50 ° С до + 60 ° С).

Купити екран в Полтаві

Замовити світлодіодний екран і будь-які конструкції зовнішньої реклами ви можете в РВК «Артлайт». Ми приймаємо замовлення в таких населених пунктах як: смт Велика Багачка, Козельщина, Котельва, МАШІВКА, Нові Санжари, Оржиця, Семенівка, Чорнухи, Чутове, Шишаки; м. Гадяч, Глобине, Гребінка, Зіньків, Карлівка, Кобеляки, Кременчук, Лохвиця, Лубни, Миргород, Пирятин, Полтава, Решетилівка, Хорол, Диканька.

Ми створюємо рекламу для процвітання вашого бізнесу.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto