Світлодіодний екран в Полтаві

Світлові вивіски і великі монітори з трансляцією відеороликів завжди притягують увагу перехожих. Магазини, торгові центри і окремі компанії нерідко роблять ставку на збільшення трафіку саме на цей формат реклами. Серед них популярні світлодіодні екрани, які розташовуються як в приміщеннях, так і на вулицях. На монітор виводиться картинка в режимі 24/7, зображення відмінно помітно оку навіть в сонячний день.

ШИРОКІ МОЖЛИВОСТІ LED-МОНІТОРІВ

 Високі технології створюють яскраві повнокольорові зображення з хорошою різкістю. Це можливо завдяки світлодіодам, які лежать в основі конструкції. Вони забезпечують режим горіння і мають ресурс в 100 000 годин. Установка має легку вагу, проста в управлінні і економно витрачає електроенергію. На вуличних екранах корпус має підвищену міцність для коректної роботи в різних температурних режимах (діапазон роботи: від -50 ° С до + 60 ° С).

ШИРОКІ МОЖЛИВОСТІ LED-МОНІТОРІВ

КУПИТИ ЕКРАН В ПОЛТАВІ

 Замовити світлодіодний екран і будь-які конструкції зовнішньої реклами ви можете в РВК «Артлайт». Ми приймаємо замовлення в таких населених пунктах як: смт Велика Багачка, Козельщина, Котельва, МАШІВКА, Нові Санжари, Оржиця, Семенівка, Чорнухи, Чутове, Шишаки; м. Гадяч, Глобине, Гребінка, Зіньків, Карлівка, Кобеляки, Кременчук, Лохвиця, Лубни, Миргород, Пирятин, Полтава, Решетилівка, Хорол, Диканька. 

Ми створюємо рекламу для процвітання вашого бізнесу.

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: