Світлодіодний екран в Херсоні

LED монітор - сучасний і актуальний формат для розміщення роликів та інформації. Вони розташовуються на вулицях, в приміщеннях, на фасадах будівель. Конструкція підходить практично для будь-яких напрямків діяльності - адже всім потрібно реклама, щоб вас помітили потенційні клієнти.

Заголовок

LED-екрани:

  •  привертають увагу;
  •  їх видно з великої відстані (з 200 метрів);
  •  прості в обслуговуванні; 
  • швидко окупляються; 
  • споживають мінімум електроенергії.
Заголовок

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 Інформаційні панелі характеризуються відмінними якісними показниками. Ресурс горіння - 100 000 годин. Управляти трансляціями ви зможете самі, за допомогою простої комп'ютерної програми. Крім цього, пристрої мають презентабельний зовнішній вигляд. 

Виробники пропонують гнучкі форми (світлодіоди закріплюються на жорсткій сітці), прозорі екрани (надають оригінальність і стиль інтер'єру). З блоків можна сформувати цілу стіну з динамічним світлом, що особливо популярно у певних сфер бізнесу (ресторани, розважальні клуби). Також монітори затребувані в офісних центрах, магазинах, виставкових комплексах та ін.).

КУПИТИ LED - ЕКРАН В ХЕРСОНІ

 РВК «Артлайт» займається виготовленням та встановленням LED -панелей в Україні. Ми працюємо в таких населених пунктах як: Берислав, Генічеськ, Гола Пристань, Каховка, Скадовськ, Олешки; Білозерка, Велика Лепетиха, Велика Олександрівка, Верхній Рогачик, Високопілля, Горностаївка, Іванівка, Каланчак, Нижні Сірогози, Нововоронцовка, Новотроїцьке, Чаплинка. 

Будьте помітні для своїх покупців!

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: