UA|RU

Світлодіодний екран Херсон

 

LED монітор - сучасний і актуальний формат для розміщення роликів та інформації. Вони розташовуються на вулицях, в приміщеннях, на фасадах будівель. Конструкція підходить практично для будь-яких напрямків діяльності - адже всім потрібно реклама, щоб вас помітили потенційні клієнти.

LED-екрани:

Технічні характеристики

Інформаційні панелі характеризуються відмінними якісними показниками. Ресурс горіння - 100 000 годин. Управляти трансляціями ви зможете самі, за допомогою простої комп'ютерної програми. Крім цього, пристрої мають презентабельний зовнішній вигляд.

Виробники пропонують гнучкі форми (світлодіоди закріплюються на жорсткій сітці), прозорі екрани (надають оригінальність і стиль інтер'єру). З блоків можна сформувати цілу стіну з динамічним світлом, що особливо популярно у певних сфер бізнесу (ресторани, розважальні клуби). Також монітори затребувані в офісних центрах, магазинах, виставкових комплексах та ін.).

Купити LED - екран в Херсоні

 РВК «Артлайт» займається виготовленням та встановленням LED -панелей в Україні. Ми працюємо в таких населених пунктах як: Берислав, Генічеськ, Гола Пристань, Каховка, Скадовськ, Олешки; Білозерка, Велика Лепетиха, Велика Олександрівка, Верхній Рогачик, Високопілля, Горностаївка, Іванівка, Каланчак, Нижні Сірогози, Нововоронцовка, Новотроїцьке, Чаплинка.

Будьте помітні для своїх покупців!

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto