Світлодіодний екран в Харкові

Відео-реклама - один з найбільш ефективних форматів взаємодії з потенційними покупцями. Вона має високу запам'ятовуваність і формує позитивний імідж бренду. Самим вигідним варіантом розміщення відеороликів є їх трансляція на світлодіодних екранах. Конструкції встановлюють в місцях скупчення трафіку і формують потік покупців в торгову точку.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 Конструкції складаються з осередків зі світлодіодами. Це дозволяє зібрати монітор будь-якого розміру. Монітори відрізняється яскравою передачею кольору і гарною якістю зображення. Крок пікселя в блоках світлодіодів - 10 мм і вище. Ресурс горіння становить 100 000 годин. Програма для управління роликами встановлюється при монтажі обладнання. Технологія розвивається і крім трансляції роликів, можна створювати цілі світлові стіни, в тому числі з динамічним підсвічуванням. Це успішно застосовується при оформленні зовнішнього вигляду фасадів і вигідно відрізняє вас на тлі конкурентів.

ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

  • Трансляцією роликів ви керуєте самі за допомогою нескладної програми. Вам необхідні тільки комп'ютер або інтернет. ПЗ входить у вартість. Робота установки не вимагає багато електроенергії. При цьому ви маєте наступні вигоди:
  •  майданчик для постійних трансляцій контенту;
  •  низьку вартість «контакту»; 
  • швидку окупність.
ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

КУПИТИ LED ЕКРАН В ХАРКОВІ

 Хочете купити LED - екран? Замовте виготовлення в РВК «Артлайт» і ми гарантуємо успішне співробітництво. Ми працюємо в таких населених пунктах як: Барвінкове, Богодухів, Валки, Вовчанськ, Дергачі, Зміїв, Ізюм, Красноград, Куп'янськ, Лозова, Первомайський, Харків, Чугуїв; Близнюки, Борова, Великий Бурлук, Дворічна, Зачепилівка, Золочів, Кегичівка, Коломак, Краснокутськ, Нова Водолага, Печеніги, Сахновщина, Шевченкове. 

Оптимальний час виготовлення, установка «під ключ», вигідні ціни. Все це ми пропонуємо вашому бізнесу.

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: