UA|RU

Світлодіодний екран Харків

 

Відео-реклама - один з найбільш ефективних форматів взаємодії з потенційними покупцями. Вона має високу запам'ятовуваність і формує позитивний імідж бренду. Самим вигідним варіантом розміщення відеороликів є їх трансляція на світлодіодних екранах. Конструкції встановлюють в місцях скупчення трафіку і формують потік покупців в торгову точку.

Технічні характеристики

Конструкції складаються з осередків зі світлодіодами. Це дозволяє зібрати монітор будь-якого розміру. Монітори відрізняється яскравою передачею кольору і гарною якістю зображення. Крок пікселя в блоках світлодіодів - 10 мм і вище. Ресурс горіння становить 100 000 годин. Програма для управління роликами встановлюється при монтажі обладнання. Технологія розвивається і крім трансляції роликів, можна створювати цілі світлові стіни, в тому числі з динамічним підсвічуванням. Це успішно застосовується при оформленні зовнішнього вигляду фасадів і вигідно відрізняє вас на тлі конкурентів.

Експлуатація та обслуговування

Купити LED Екран в Харкові

Хочете купити LED - екран? Замовте виготовлення в РВК «Артлайт» і ми гарантуємо успішне співробітництво. Ми працюємо в таких населених пунктах як: Барвінкове, Богодухів, Валки, Вовчанськ, Дергачі, Зміїв, Ізюм, Красноград, Куп'янськ, Лозова, Первомайський, Харків, Чугуїв; Близнюки, Борова, Великий Бурлук, Дворічна, Зачепилівка, Золочів, Кегичівка, Коломак, Краснокутськ, Нова Водолага, Печеніги, Сахновщина, Шевченкове.

 Оптимальний час виготовлення, установка «під ключ», вигідні ціни. Все це ми пропонуємо вашому бізнесу.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto