UA|RU

Світлодіодний екран Миколаїв

 

Це відмінний вибір, щоб залучити покупців в вашу торговельну точку і збільшити кількість продажів, а також прикрасити інтер'єр приміщення або фасад будівлі. Яскраві, соковиті кольори, висока роздільна здатність, динаміка зображення виділяє ваші інформаційні повідомлення з іншого рекламного шуму.

Технологія виготовлення

LED-екрани можуть бути будь-якого розміру. Вони складаються з пористих блоків по 1280х960, 1200х1200, 1024х768, 960x768 мм. З них збирається єдиний монітор. У блоках розташовані світлодіоди. Ресурс служби світлодіодів - 100 000 годин. Це робить установку оптимальною за вартістю трансляцій. Вона швидко окупляється і служить власникам довгостроково.

LED - екран:

Купити LED-екран в Миколаєві

РВК «Артлайт» пропонує безліч варіантів конструкцій зовнішньої реклами. Ми працюємо в таких населених пунктах як: смт Арбузинка, Вознесенськ, Миколаїв. Баштанка, Миколаїв, Новий Буг, Нова Одеса, Очаків, Первомайськ, Снігурівка; смт Березанка, Березнегувате, Братське, Веселинове, Врадіївка, Доманівка, Єланець, Казанка, Криве Озеро.

 Якісні матеріали забезпечують оперативний і висококласний результат, який буде працювати на благо вашого бізнесу.Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto