Вінілові наліпки на вікна

Вінілові наклейки - це написи, нумерація та фігури, які окремо вирізаються з аркуша суцільного вінілу, а потім на них розміщується транспортна плівка. Це дозволяє легко встановлювати напис як одне ціле, створюючи чистий і професійний вигляд. У вас є можливість вибрати стандартну поверхню для виготовлення або зробити її для відображення зсередини скла.

Наші вінілові написи можна наклеїти майже на будь-яку плоску поверхню.  Поверхні, на яких вінілові написи працюватимуть, включають скло, вікна, стіни, вітрини та автомобілі.  Масштаб не проблема! Ми можемо забезпечити ідеальне прилягання до будь-якої поверхні дисплея, великої чи маленької. Ми можемо виготовити вінілові наліпки максимальним розміром 98 x 500 сантиметрів.

Наші вінілові написи мають понад 30 різних кольорів на вибір, включаючи спеціальні кольори, такі як матовий, флуоресцентний, золотий і срібний. Ви також можете використати кілька кольорів для свого оформлення.

Заголовок

У процесі створення виробу складається його попередній макет, який підлягає затвердженню замовником. Після узгодження нюансів фахівець приступає до втілення ідеї в життя.

Загальне використання вінілових наліпок

Вінілові написи є одним із найбільш універсальних інструментів маркетингу. Оскільки він виготовлений із міцного високоякісного вінілу, його можна використовувати як у приміщенні, так і на вулиці. Він клейкий до більшості поверхонь і стійкий до погодних умов. 

Отримайте свій дизайн наклейки

Для вінілового напису можна вибрати стандартний або інверсійний виріз. Стандартний виріз робить так, що кожна літера та об’єкт у вашому дизайні будуть вирізані безпосередньо з вінілового матеріалу, не залишаючи фону. За допомогою інверсійного вирізу кожен елемент вашого дизайну буде відрізано від фону вінілового матеріалу. 

Отримайте свій дизайн наклейки

За стандартного вирізання ціна вашого вінілового напису залежить від розміру вашого фактичного дизайну, тоді як із зворотним вирізанням ціна базуватиметься на розмірі квадрата/прямокутника, з якого ви вирізаєте свій дизайн.

ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ АПЛІКАЦІЙ

 • Експлуатування при будь-яких погодних умовах; 
 • Стійкість до вигоряння на сонці; 
 • Великий вибір кольорової гами та дизайну аплікацій (більше 60 кольорів і відтінків); 
 • Легкість і простота обклеювання; 
 • Яскравість, оригінальність і неповторність; 
 • Тривалий період використання.

КУПИТИ АПЛІКАЦІЇ ЗА НИЗЬКОЮ ЦІНОЮ З ДОСТАВКОЮ В «АРТЛАЙТ»

Професіонали компанії «Артлайт» раді повідомити про можливість виготовлення якісних носіїв зовнішньої реклами. 

Купити аплікації за низькою ціною з доставкою - значить відрізнитися від конкурентів і отримати бажане зростання продажів. Інформування великого числа потенційних клієнтів за рахунок сучасних видів плівкових аплікацій (дзеркальні, відбивають світло в темряві, з різними видами фактур) додасть закладу неповторного стилю і приверне нових клієнтів. Телефонуйте за номером телефону або залишайте заявки на сайті!

Відгуки наших клієнтів

Володимир Блищик

Володимир Блищик

23 серпня 2022

Маю свої кав'ярні! Практично всю рекламу замовляю саме тут! І можу з впевненістю сказати - що жодного разу не підвели ні з якістю, ні з вартістю, ні з термінами виготовлення.


Аплікації
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Аплікації", з доставкою та монтажем по Україні

Запитання / Відповіді

 • З чого зроблені ваші вінілові написи?

  Наші вінілові написи виготовлені з високоякісної литої плівки товщиною 0,05мм, яка є високоякісним клейовим вінілом.

 • Ви пропонуєте послуги дизайну?

  Так, ми пропонуємо послуги дизайнера.

 • Чи впливає мій дизайн на ціну моєї наклейки?

  Так, впливає.

 • Чи впливає мій вибір кольорів на вартість?

  Ні.

 • Як вимірюється висота моєї наліпки ?

  Загальний розмір вашого знака дорівнює ширині слова чи фрази, помноженій на висоту. Висота визначається найвищою точкою будь-якої літери до найнижчої точки будь-якої літери. Наприклад, «тестування» буде вимірюватися від верхньої частини великої букви «T» до нижньої частини «у».

 • Чи можна наліпку використовувати на вулиці?

  Так, наші вінілові наліпки можна використовувати як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування. Клімат, установка, догляд і технічне обслуговування вплинуть на термін служби написів, але вони повинні служити 8-10 років.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти