UA|RU

Гарантія безпеки

 

 ART-LIGHT.COM.UA  обіцяє безпечні інтернет-покупки. Ми гарантуємо, що вам не доведеться турбуватися про безпеку кредитних карток, коли ви купуєте нашу продукцію та послуги в Інтернеті.

Розширена програма шифрування

Наша система використовує останню 256-розрядну технологію Secure Sockets Layer (SSL) для шифрування - таку ж технологію шифрування, яка використовується Microsoft, Walmart та Amazon. Це найкраще програмне забезпечення, доступне сьогодні для безпечних транзакцій онлайн-комерції. Воно працює, шифруючи всю вашу особисту інформацію (ім'я, поштову адресу, номер кредитної картки тощо), тому його не можна прочитати, під час транзакцій.

Трек запис

Після тисячі онлайн-транзакцій жоден із наших клієнтів ніколи не повідомив про шахрайське використання своєї кредитної картки через покупки, які здійснені в мережі інтернет на нашому веб-сайті.

Безпечніше, ніж телефон

Розміщення онлайн-замовлення через наш безпечний сервер набагато безпечніше, ніж розміщення телефонного замовлення через бездротовий або стільниковий телефон. Кожен, хто має недорогий сканер з будь-якого магазину електроніки, може контролювати вашу розмову. Якщо ви віддаєте перевагу в користуванні телефоном, використовуйте стаціонарний телефон.

Шифрування

Коли ви прописуєте адресу сайту і ви помічаєте, що Інтернет-адреса веб-сторінки починається з "https". "S" в адресі означає, що наш захищений сервер попросив програмне забезпечення веб-браузера вашого комп'ютера зашифрувати всю особисту інформацію 256-бітною технологією шифрування перед передачею.

Заходи безпеки

На сайті ART-LIGHT.COM.UA  ми застосовуємо декілька заходів безпеки для захисту від втрат, неправильного використання та зміни інформації, яку ми контролюємо. Ці заходи включають захист паролем, шифрування та нашу офлайнову базу даних, яка є недоступною через Інтернет. Ми також проводимо попередні перевірки всіх наших співробітників. 

Обробка кредитної картки вручну

зателефонуйте в службу підтримки клієнтів на номер 098 800 80 30, і ми обробимо вашу кредитну картку вручну. Ви також можете надіслати грошовий переказ.

Запитання та пропозиції

Якщо у вас виникли питання або пропозиції щодо безпеки нашого веб-сайту, будь ласка, звертайтеся за адресою  service@art-light.com.ua .

Безпека гарантується!Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto