Гарантія безпеки

ART-LIGHT.COM.UA обіцяє безпечні інтернет-покупки. Ми гарантуємо, що вам не доведеться турбуватися про безпеку кредитних карток, коли ви купуєте нашу продукцію та послуги в Інтернеті.

РОЗШИРЕНА ПРОГРАМА ШИФРУВАННЯ

Наша система використовує останню 256-розрядну технологію Secure Sockets Layer (SSL) для шифрування - таку ж технологію шифрування, яка використовується Microsoft, Walmart та Amazon. Це найкраще програмне забезпечення, доступне сьогодні для безпечних транзакцій онлайн-комерції. Воно працює, шифруючи всю вашу особисту інформацію (ім'я, поштову адресу, номер кредитної картки тощо), тому його не можна прочитати, під час транзакцій.

ТРЕК ЗАПИС

Після тисячі онлайн-транзакцій жоден із наших клієнтів ніколи не повідомив про шахрайське використання своєї кредитної картки через покупки, які здійснені в мережі інтернет на нашому веб-сайті.

БЕЗПЕЧНІШЕ, НІЖ ТЕЛЕФОН

Розміщення онлайн-замовлення через наш безпечний сервер набагато безпечніше, ніж розміщення телефонного замовлення через бездротовий або стільниковий телефон. Кожен, хто має недорогий сканер з будь-якого магазину електроніки, може контролювати вашу розмову. Якщо ви віддаєте перевагу в користуванні телефоном, використовуйте стаціонарний телефон.

ШИФРУВАННЯ

Коли ви прописуєте адресу сайту і ви помічаєте, що Інтернет-адреса веб-сторінки починається з "https". "S" в адресі означає, що наш захищений сервер попросив програмне забезпечення веб-браузера вашого комп'ютера зашифрувати всю особисту інформацію 256-бітною технологією шифрування перед передачею.

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ

На сайті ART-LIGHT.COM.UA ми застосовуємо декілька заходів безпеки для захисту від втрат, неправильного використання та зміни інформації, яку ми контролюємо. Ці заходи включають захист паролем, шифрування та нашу офлайнову базу даних, яка є недоступною через Інтернет. Ми також проводимо попередні перевірки всіх наших співробітників.

ОБРОБКА КРЕДИТНОЇ КАРТКИ ВРУЧНУ

Зателефонуйте в службу підтримки клієнтів на номер 098 800 80 30, і ми обробимо вашу кредитну картку вручну. Ви також можете надіслати грошовий переказ.

ЗАПИТАННЯ ТА ПРОПОЗИЦІЇ

Якщо у вас виникли питання або пропозиції щодо безпеки нашого веб-сайту, будь ласка, звертайтеся за адресою service@art-light.com.ua . Безпека гарантується!