МЕДІАФАСАДИ

Виготовлення медіафасадів строго заводським способом

ВИСОКА ЯСКРАВІСТЬ
ВИСОКА ЯСКРАВІСТЬ
ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
ЛЕГКІСТЬ КОНСТРУКЦІЇ
ЛЕГКІСТЬ КОНСТРУКЦІЇ
МЕДІАФАСАДИ

Неможливо не звернути увагу на рекламу, яку демонструють на більшу частину фасаду будівлі. Це яскрава і оригінальна трансляція відеороликів, створена із застосуванням новітніх технологій. Якщо ви хочете привернути увагу споживачів до свого бізнесу - встановіть медіафасад, який донесе інформацію в найкращому вигляді.

ВІДМІННІ РИСИ МЕДІАФАСАДІВ

На відміну від LED екранів, такі конструкції можуть бути набагато більші за розміром, але менше за вагою. Зробити монтаж медіафасаду можливо на зовнішню стіну будь-якої конфігурації. Ще одна відмінна риса в тому, що ця світлодіодна сітка не загороджує вид з вікна зсередини приміщень.

Медіафасади бувають: трубчасті, сітчасті, також в якості медіафасадів можна використовувати прозорий внутрішній світлодіодний екран та прозорий плівковий  LED екран (у випадку коли у вас скляний фасад)

Також існують SMD і DIP-екрани. Різниця в них в тому, що в одному випадку чіткіше і красивіше відео-покази виглядають зблизька, а в іншому - з далеку. Конструкції, виготовлені за допомогою SMD-технології, відрізняються використанням високої роздільної здатності, де крок пікселя від 4 мм. Яскравість становить 3500-9000 кд / кв.м. DIP-медіафасади мають більший піксельний крок і яскраві зображення, видимі здалеку. Якщо розмістити таку конструкцію високо, то число аудиторії, та, відповідно, потенційних споживачів збільшиться в рази.

Моделі відрізняються не тільки розмірами, а й кроком пікселя, від якого залежить барвистість і яскравість зображення. Оптимальний піксельний крок повинен бути близько 16 мм. Для нічних трансляцій актуальна яскравість 6000 кд / м2, для цілодобових - 8000-10000 кд / м2. Кут огляду становить 110-120 градусів в висоту і ширину. Ви можете замовити медіафасади прямо зараз, замовивши зворотний дзвінок на нашому сайті. Фахівці допоможуть вам зорієнтуватися з конструктивними особливостями і ціною.

ОБЕРІТЬ СВІЙ МЕДІАФАСАД:

РЕАЛІЗУЄМО ВАШУ ІДЕЮ
Рейковий медіафасад
Конструкція цього медіафасаду складається з великої кількості паралельних рейок зі світлодіодними лампочками, розташованих горизонтально.
До 0.5 м.кв
від 520 $/м.кв
До 1 м.кв
від 500 $/м.кв
Від 1 м.кв
від 480 $/м.кв
Медіафасадна сітка
Медіафасад складається з легкої решітки, що вільно згинається, до якої кріпляться окремі світлодіодні лампочки. Завдяки високій прозорості (від 50% до 80%) даній конструкції добре розміщуються на будівлях, заповнених великими скляними поверхнями.
До 0.5 м.кв
від 520 $/м.кв
До 1 м.кв
від 500 $/м.кв
На замовлення
від 480 $/м.кв
Прозорий внутрішній світлодіодний екран
Такі led вітрини дозволяють демонструвати барвисті зображення та відео, не закриваючи стіни або вікна будівлі. Щоб купити прозорий світлодіодний екран, що ідеально підходить під ваші потреби, вивчіть особливості застосування.
До 0.5 м.кв
від 520 $/м.кв
До 1 м.кв
від 500 $/м.кв
На замовлення
від 480 $/м.кв

ПЕРЕВАГИ МЕДІАФАСАДІВ

 • Помірне енергоспоживання (в порівнянні з стандартними світлодіодними екранами);
 • Легкі для монтажу на фасад, зручно використовувати для проектів освітлення та декорування фасадів; 
 • Помірна вартість за 1 квадратний метр;
 • Надійність - тривалий термін експлуатації, легкий ремонт (заміна зламаних частин);
 • Цілодобова робота, гарантія 1 рік, післягарантійне обслуговування(за бажанням замовника); стійкість до природних впливів IP65. 

СПОСОБИ ЗАСТОСУВАННЯ МЕДІАФАСАДІВ

Конструкції цього типу встановлюють як для реклами власного бізнесу, так і для здачі в оренду. Незважаючи на свою вартість, медіафасади набирають популярність рік від року. Купівля таких світлодіодних моделей окупляється досить швидко. Якщо ви власник власного бізнесу, то розміщена таким чином інформація, приверне велику кількість нових клієнтів з перших днів своєї роботи.

Для тих, хто бажає вигідно вкласти свої кошти, придбання медіафасаду - відмінний варіант. Великі конструкції дозволяють отримувати більший прибуток практично з перших днів експлуатації. Такі світлодіодні моделі не стоять «без діла». Завжди знаходяться орендарі для показу реклами своєї компанії. Як правило, це великі організації.

МОНТАЖ І ВИГОТОВЛЕННЯ МЕДІАФАСАДІВ ПО ВСІХ МІСТАХ УКРАЇНИ

РВК «Артлайт» має власне виробництво, на якому збираються медіафасади різного виду. Саме тому ми пропонуємо адекватні ціни при високій якості. У своїй роботі ми використовуємо тільки перевірені комплектуючі, що гарантують довгий термін служби.

Ми розробимо для вас індивідуальну конструкцію, яка буде оптимально підходити під ваші запити і можливості. Вона окупиться в найближчі терміни, і буде нести прибуток постійно.

Щоб купити світлодіодну конструкцію, досить набрати наш номер або замовити зворотний дзвінок. Ми оформимо замовлення і доставку в будь-яке місто України. Монтаж обраної моделі ви можете провести власними силами або скористатися послугами наших фахівців. Наші майстри, що працюють в цій галузі чимало років, встановлять обрану модель якісно та у визначені терміни.

Запитання / Відповіді

 • Яка яскравість медіафасаду ?

  Найвища яскравість P15.625/P15.625 становить від 8500 до 10000 CD/㎡. Це допомагає чітко бачити контент відеофасаду навіть за сильного сонячного світла на вулиці з 12:00 до 14:00 на великих відстанях.

 • Як налаштувати яскравість ?

  Разом з відеофасадом може постачатися датчик освітленості, він автоматично регулює яскравість при необхідності в темну або світлу пору доби.

 • Енергоспоживання медіафасада?

  Це 150 Вт/㎡ зовнішнього прозорого світлодіодного дисплея. Нам не потрібно витрачати багато коштів на електроенергію. Це 336% енергозбереження для всього великого проекту, наприклад 300 ㎡.

 • Як відбувається обслуговування?

  Якщо не світиться 1 світлодіод, ми просто знімаємо одну світлодіодну панель і замінюємо її новою. Не потрібно повертати весь модуль назад. Це не тільки економія часу, але й економія на транспорті.

Відгуки наших клієнтів

Микола

Микола

4 червня 2021

Крута компанія! Скористалися послугою Led фасад і все добре! Підтримка супершвидка, як блискавка, дякую чудовому менеджеру за теплу підтримку. Обслуговування клієнтів на найкращому рівні! Тримайте! Рекомендуємо всім)


Медіафасади
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Медіафасади", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти