UA|RU

Медіафасад-сітка

 

Медіафасад-сітка - для прикраси бізнес-центрів і розміщення реклами. Для реклами на зовнішніх стінах офісних будівель важливо, щоб світло сонця безперешкодно проникало в кабінети співробітників, не заважаючи їм плідно працювати. Для цих випадків, а також, коли будова має нестандартні форми, медіафасад-сітка - оптимальний варіант трансляції необхідної інформації для потенційних споживачів. Придбати таку LED конструкцію в Україні можна в РВК «Артлайт», що має власне виробництво.

Медіафасад такого типу складається з легкої, сітки яка вільно гнеться та на якій кріпляться окремо стоячі світлодіодні лампочки. Завдяки високому ступеню прозорості (від 50 до 80%), ці конструкції добре розміщуються на будівлях з великими площами, заповненими скляними поверхнями.

Також їх часто використовують для того, щоб облагородити застарілий вигляд будівлі. Відмінний спосіб застосування медіафасадів-сіток, крім трансляції відео рекламного характеру, є освітлення найближчого простору в темний час доби.

Плюси і мінуси медіафасадів-сіток

Перш ніж замовити конструкцію, розгляньте переваги і недоліки.

Переваги сітчастих Led екранів:

До мінусів медіафасадів у вигляді сітки можна віднести:

Оформлення купівлі медіафасаду-сітки в РВК «Артлайт»

Купити світлодіодну модель для фасаду будівлі в компанії «Артлайт» з доставкою в будь-яке місто України можна зв'язавшись по телефону з нашими фахівцями. Ми докладно пояснимо, як оплачується, доставляється і монтується конструкція. Ціна медіафасаду-сітки залежить від багатьох факторів, в числі яких є: розміри конструкції і складність встановлення.

 

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

запитання - відповіді

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto